تاریخ : چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 17 شوال 1443 Wednesday, 18 May , 2022
8

استاندار گیلان در مراسم روز دانشجو: در زمان مدیریتم آشپز دوتا نمی شود!

  • کد خبر : 22742
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۵
استاندار گیلان در مراسم روز دانشجو: در زمان مدیریتم آشپز دوتا نمی شود!

استاندار گیلان با تأکید بر اینکه دانشجویان در بسیاری از حوزه‌ها متفاوت هستند گفت: ما و هیچ‌کس دیگری حق اعمال‌نظر و تحمیل افکار خود را بر دانشجویان نداریم. به گزارش فارس، مصطفی سالاری در مراسم‌ گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه گیلان با تبریک این روز اظهار کرد: از سخنان دانشجویان که فضای خوبی از تمام […]

استاندار گیلان با تأکید بر اینکه دانشجویان در بسیاری از حوزه‌ها متفاوت هستند گفت: ما و هیچ‌کس دیگری حق اعمال‌نظر و تحمیل افکار خود را بر دانشجویان نداریم.
به گزارش فارس، مصطفی سالاری در مراسم‌ گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه گیلان با تبریک این روز اظهار کرد: از سخنان دانشجویان که فضای خوبی از تمام تشکل‌ها ترسیم کردند سپاسگزارم.
استاندار گیلان بابیان اینکه تمام دانشجویان و تشکل‌ها، انقلابی و مومن هستند افزود: دانشجویان ما در فضای انقلابی کشور رشد کردند و خطی بین تشکل‌ها، فعالان و دانشجویان وجود ندارد.
وی با تأکید بر اینکه دانشجویان تحول‌خواه هستند تصریح کرد: طبیعی است که به دلیل عدم شناخت روحیات دانشجو، برخی مدیران در کار دانشجویان اعمال سلیقه می‌کنند، اما دانشجویان نباید در کار تشکلاتی خود خللی ایجاد کنند بلکه باید متحد بمانند.
سالاری خطاب به دانشجویان گفت: شما باید برای دیدن اثرات کار خود، همدیگر را تحمل کنید چرا که این تحمل لازمه پیشرفت جامعه است و با اندیشه برتر خود برای آینده آماده شوید‌.
استاندار گیلان با تأکید بر اینکه دانشجویان باید فردای جامعه را اداره کنند اظهار کرد: من از دانشجویان انتظار دارم مسئولین را نقد کنند چرا که این نقد کمکی برای اداره بهتر جامعه است، دانشجویان باید در تمام عرصه ها حضور پیدا کنند.
وی ضمن دعوت از نماینده تشکلات دانشجویی در حوزه‌های ۴۸ گانه استان بیان کرد: امروز فاصله کشور‌ها را اندیشه انسان ها رقم می‌زند، باید فضا برای دانشجویان باز شود و قطعاً این کمک کننده خواهد شد.
سالاری در جواب نماینده اعتدالگرا دانشجویان گیلان گفت: در دوره کاری من آشپز دوتا نخواهد شد، آنچه به حوزه کاری من مربوط می‌شود قطعاً خودم تصمیم خواهم گرفت اما تعامل مرز مشخصی است و با استفاده از تمام ظرفیت ها مسیر توسعه استان را پیش خواهیم گرفت.
استاندار گیلان با اشاره به بحث اشتغال بیان کرد: امروز هزینه جاری کشور به سختی جوابگو است دولت را سنگین کردیم، یک روزهایی گمان می‌کردیم همه باید کارمند دولت شوند، دستگاهی که بیش از حد نیاز، کارمند دارد ناکارآمد خواهد شد.
وی افزود: باید در برخور با فساد قاطع باشیم و بدون تبعیض و عادلانه رفتار کنیم، نباید برای نشان دادن قدرت و روکم‌کنی با فساد برخورد کنیم که این، برخورد با فساد نیست بلکه عین فساد است‌.
سالاری با تأکید بر اینکه داعیه‌داران برخورد با فساد باید آگاهانه برخورد کنند گفت: نارسایی‌ها باید بدون تبعیض بیان شود و دانشجویان می‌توانند آگاهانه این نارسایی‌ها را فریاد بزنند.
استاندار گیلان بابیان اینکه در برخورد با فساد و رنگ نخواهد کرد اظهار کرد: نباید بدون آگاهی فضای جامعه را ناامن کرد، برای ایجاد اشتغال باید ابتدا فضای کسب‌وکار درست شود.
استاندار گیلان با تأکید بر اینکه دانشجویان در بسیاری از حوزه‌ها متفاوت هستند گفت: ما و هیچ‌کس دیگری حق اعمال‌نظر و تحمیل افکار خود را بر دانشجویان نداریم.
وی بابیان اینکه شهر رشت باید مجدد به قطب صنعتی بازگردد و گردشگری نظام‌مندی داشته باشد گفت: باید ابتدا فضای کسب‌وکار در این استان ایجاد شود، ما در بحث اشتغال، کشاورزی، گردشگری و استفاده از دریا قطعاً برنامه‌ریزی‌های خوبی خواهیم کرد ما در استان ظرفیت‌های خوبی داریم و از تمام آن‌ها استفاده خواهیم‌ کرد‌.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=22742
  • دیدگاه‌ها برای استاندار گیلان در مراسم روز دانشجو: در زمان مدیریتم آشپز دوتا نمی شود! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.