تاریخ : چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ 3 ربيع أول 1444 Wednesday, 28 September , 2022
4

آقای معاون باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است / محمود باقری خطیبانی

  • کد خبر : 23717
  • ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵
آقای معاون باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است / محمود باقری خطیبانی

معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ابسنا ۱۵ […]

معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است.
شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ابسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵
این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره شهردار سابق در شهر اجرا شده ، می باشد .
من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد شهردار سابق دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم :
یکم / بدوا از آقایان عبدالهی و علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا میدان حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود .
دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و عبدالهی عضو شورا در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند است و اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند .
سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار سابق رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار سابق، مسبوق به سابقه است .
چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار سابق رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که شهردار سابق رشت دارای چه فکرات عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد . چرا که همین ایشان در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود . همین ایشان بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کارهایش به او ربطی ندارد و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! همین ایشان بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد . همین ایشان بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت فشاری بتن را به جای سنگفرش استفاده می کند ان هم در صد متری دفترش و تصویر را نشانش دادند ، از اقدام خلاف پیمانکار حمایت می کند . همین ایشان بود که احساس تکلیف می کرد که باید در مقابل اراده شورا بایستد و علیه استاندار ، نماینده ، شورا و رسانه ها و مردم بایستد و اهانت نماید . در زمان همین ایشان بود که تهاترهای بی حساب و کتاب انجام گرفت و املاک میلیاردی خریداری شد که هیچ نیازی به آن نبود . همین ایشان بود که چک های بلامحلی صادرشد و اینک در دست مردم هست و توان پرداخت آن وجود ندارد. و در نهایت در زمان همین ایشان بود که شهردرای ۷۳۰ میلیارد تومان بدهکار شد و …
پنجم / من تقریبا در تمام یادداشت ها، مکاتبات و گفت و گوها و سخنرانی هایم خواستار مداخله دستگاه قضایی در خصوص عملکرد شهردار سابق بوده ام و امروز باید سپاسگزاری نمایم که معاون محترم دادگستری اعلام داشته اند که دادستانی به این موضوع ورود کرده است . من به عنوان یک شهروند اعتقاد دارم با ورود دستگاه قضایی به پرونده عملکرد شهردار سابق ، بخش مهمی از واقعیت ها ، اشکار خواهد شد .

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=23717
  • دیدگاه‌ها برای آقای معاون باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است / محمود باقری خطیبانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.