تاریخ : چهارشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۰ 15 صفر 1443 Wednesday, 22 September , 2021
1

آزمون دشوار برای اصلاح طلبان رشت/ علی احمدی سراوانی

  • کد خبر : 19052
  • ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۳:۱۶
آزمون دشوار برای اصلاح طلبان رشت/ علی احمدی سراوانی

خزر- در خبرها آمده است که ۹ چهره شاخص اصلاح طلبان کشور طی نامه ای خطاب به محمدرضا عارف رییس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان ضمن هشدار نسبت به غلبه روابط و رودربایستی ها، خواهان انتخاب افراد پاکدست برای انتخابات شوراهای شهر شدند. سعید حجاریان، صفایی فراهانی، مصطفی تاجزاده، محمدرضا خاتمی، حمیدرضا جلایی پور، هادی […]

خزر- در خبرها آمده است که ۹ چهره شاخص اصلاح طلبان کشور طی نامه ای خطاب به محمدرضا عارف رییس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان ضمن هشدار نسبت به غلبه روابط و رودربایستی ها، خواهان انتخاب افراد پاکدست برای انتخابات شوراهای شهر شدند.
سعید حجاریان، صفایی فراهانی، مصطفی تاجزاده، محمدرضا خاتمی، حمیدرضا جلایی پور، هادی خانیکی، عبداله رمضان زاده، فیض اله عرب سرخی و محسن میردامادی امضاکنندگان این نامه بودند که با توجه به عملکرد غیرشفاف برخی از اعضای شوراها در دوره های گذشته، نسبت به چگونگی انتخاب کاندیداها هشدار دادند.
در رشت نیز این روزها در محافل خبری و سیاسی خبرهایی منتشر می شود که بیانگر وجود نوعی روابط و رودربایستی ها و همچنین فشار برخی از افراد ذینفوذ برای قرار دادن نام نزدیکان و دوستانشان در لیست اصلاح طلبان برای انتخابات شورای شهر رشت می باشد.
بدین ترتیب اگر ساز و کار و معیارهای راه یافتن افراد به لیست اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو مشخص نشود و دامنه شایعات افزایش یافته و واقعی گردد مطمئنا برای اکثریت مردم دلیل موجهی برای رای دادن تام به لیست اصلاحات وجود نخواهد داشت.
بنابراین شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان در رشت باید ضمن شفاف سازی در زمینه چگونگی انتخاب لیست که می تواند برپایه کارنامه و پایگاه اجتماعی افراد باشد، در مقابل افراد سهم خواه مقاومت نموده تا زمینه پیروزی قاطع لیست اصلاحات را فراهم نمایند.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=19052
  • دیدگاه‌ها برای آزمون دشوار برای اصلاح طلبان رشت/ علی احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.