فوتبال

کوتاه از فوتبال گیلان…

۱۰ / ۰۵ / ۹۶
۲۲:۴۱

پژمان به تمرین تیمی ملوان برگشت
خزر – پژمان نوری کاپیتان ملوان انزلی که از هفته گذشته مصدوم بود و فقط دور زمین می دوید، حضور در تمرینات تیمی ملوان را از سر گرفت. البته هنوز نوری در پای خود احساس درد می کند و فشار زیاد در تمرین به نفع او نیست و باید آرام آرام خود را برساند.

سپیدرود همه یارانش را دارد
خزر – سپیدرود رشت برای دیدار با تیم سیاه جامگان مشهد با تمام بازیکنانش و بدون نفرات محروم و یا مصدوم به میدان می آید. برخی مشکلات کوچک یاران سپیدرود نیز با تلاش کادرپزشکی تیم قرمزپوش رشتی حل شده است.

شروین، سومین گیلانی در ماشین سازی است
خزر – شروین بزرگ پس از محمد رستمی و امیر تیزرو سومین بازیکن گیلانی است که با ماشین سازی تبریز قرارداد بسته و در دسته اول کشور بازی خواهد کرد. شروین بزرگ ابتدا به تیم داماش پیوست و بعد با تماس رسول خطیبی به تبریز رفت.

رستمی تا نیم فصل نمی رسد
خزر – مهدی رستمی مدافع فصل قبل ملوان پس از عمل جراحی پای خود فقط دور زمین می دود. البته او در نیم فصل اول مسابقات لیگ یک کشور نمی تواند بازی کند و به همین جهت نیز قراردادش با ملوان هنوز تمدید نشده است.

داماش به جای “خونه به خونه”
با پاس بازی می کند
خزر – دیدار دوستانه فردای تیم داماش با حریف مازندرانی اش برگزار نمی گردد. داماشی ها برای کسب آمادگی لازم به منظور انجام پیکار در جام حذفی کشور مقابل تیم دخانیات رشت، قرار است یک بازی برابر پاس رشت برگزار کرده و مسابقه با تیم “خونه به خونه” بابل لغو شده است.

ربیعی فر مربی تیم برق جدید شیراز شد
خزر – دو روز قبل در همین ستون نوشته بودیم که یک مربی گیلانی به کادر فنی تیم برق جدید شیراز پیوسته است که البته نامش را ننوشتیم. این مربی که دوشنبه با تیم شیرازی قرارداد امضاء کرد مازیار ربیعی فر مربی سابق تیم داماش است که با داود مهابادی کار می کند و هفته آینده برای بازی با تیم ملوان باید به انزلی بیاید.

فقط ۴ هزار تماشاگر
در بازی سپیدرود
خزر – سکوهای جایگاه ورزشگاه عضدی رشت در حال تعمیر است و فردا تماشاگران در بازی تیم های سپیدرود با سیاه جامگان نمی توانند در آن قسمت استقرار یافته و مسابقه را ببینند. به همین دلیل قرار است برای این بازی فقط ۴ هزار بلیت فروخته شود و بقیه طرفداران سپیدرود باید بازی این تیم را از تلویزیون تماشا کنند.