فوتبال

کوتاه از فوتبال گیلان…

۰۸ / ۰۵ / ۹۶
۲۳:۲۵

موسوی جانشین آهی می شود
خزر – به دلیل دو اشتباه فاحش احمد آهی مدافع جدید سپیدرود رشت در دیدار با تیم نفت تهران، احتمال ذخیره بودن وی و جانشینی هادی موسوی در مسابقه پنج شنبه با تیم سیاه جامگان مشهد زیاد است. البته آهی فصل گذشته عمل جراحی سنگینی انجام داد و به لحاظ اخلاقی بازیکن فوق العاده خوبی است و از نظر فنی نیز در صورت رسیدن به آمادگی لازم، می تواند خیلی به سپیدرود کمک کند.

انزلی چی ها، منتظر اقدام مسئولان ملوان
خزر – همه در انزلی منتظر پرداخت مبلغ یک میلیارد تومان از سوی مسئولان ملوان به “زوران زلاتکوفسکی” هستند تا خطر کسر شش امتیاز از تیم بندری برطرف شود. گویا این مبلغ را تا امروز تهیه و برای بازیکن اسبق ملوان ارسال می کنند.

تلاش برای آمادگی ورزشگاه رشت
خزر – سپیدرودی ها مایل هستند که مسابقات تیم قرمزپوش در ورزشگاه عضدی رشت برگزار شود. البته هنوز مراحل آماده سازی برخی وسایل و امکانات این ورزشگاه پایان نیافته که تا روز پنج شنبه انجام خواهد شد.

برق جدید شیراز با یک مربی رشتی می آید
خزر – تیم برق جدید شیراز چهارشنبه به انزلی می آید تا پنج شنبه در بازی نخست از رقابت های دسته اول کشور رویاروی ملوان قرار بگیرد. داود مهابادی سرمربی جدید تیم برق جدید شیراز است و یک مربی رشتی نیز با او کار می کند.

امروز، قرعه کشی لیگ گیلان
خزر – قرعه کشی مسابقات لیگ فوتبال گیلان امروز در هیات فوتبال گیلان انجام می شود. چهارده تیم در لیگ گیلان شرکت دارند و فصل قبل تیم پارس رشت قهرمان آن شده و باید در رقابت های فصل آینده زیرگروه دسته سوم کشور حضور پیدا کند.