فوتبال

کوتاه از فوتبال گیلان…

۰۷ / ۰۵ / ۹۶
۲۳:۰۹

پیکار مسن ترین و جوان ترین مربیان لیگ
خزر – سپیدرود رشت برای برگزاری اولین بازی خانگی اش در فصل جدید مقابل تیم سیاه جامگان مشهد آماده می شود. اکبر میثاقیان با ۶۴ سال که سرمربی تیم سیاه جامگان است، مسن ترین مربی لیگ هفدهم به حساب می آید و علی نظرمحمدی سرمربی سپیدرود با ۳۹ سال نیز جوان ترین آن ها.

فردا ملوان پول “زوران” را می دهد؟
خزر – گفته می شود تا فردا مبلغ یک میلیارد تومان به “زوران زلاتکوفسکی” بازیکن اسبق ملوان که به “فیفا” شکایت کرده، پرداخت می گردد. پانصد میلیون تومان از این پول را منطقه آزاد انزلی می دهد که در فصل جدید یکی از حامیان مالی اصلی ملوان خواهد بود.

داماش بازگشت
خزر – تیم داماش که برای دومین آخر هفته پیاپی به خارج از استان گیلان رفته بود، جمعه در کرج با تیم مس کرمان بازی کرد و همان شب به رشت بازگشت. داماش در این مسابقه و از دیروز تمریناتش را از سر گرفت.

در تدارک بازی خداحافظی
خزر – اطلاع یافتیم که احتمال حضور یک بازیکن سپیدرود در تمرین وجود دارد. البته قرار است برای او که مسایلی ایجاد کرده بود، یک دیدار خداحافظی در رشت برگزار شود و پس از آن به دلیل مصدومیت شدید از فوتبال کنار برود.

استارت مجدد ملوان
خزر – تمرین های ملوان از امروز در انزلی ادامه پیدا می کند. ملوانان که در مسابقات تدارکاتی مقابل تیم های سایپای تهران و استقلال از خوزستان (البته تا دقیقه ۷۰) با یک پیروز شده بودند، دیروز نیز در بازی دوستانه رویاروی تیم “شهرداری تبریز” قرار گرفتند.