فوتبال

کوتاه از فوتبال گیلان…

۰۴ / ۰۵ / ۹۶
۲۳:۲۰

جواب منفی جهان پور به راه آهن
خزر – یکی از مسئولان تیم راه آهن تهران با مجید جهان پور مربی باتجربه گیلانی تماس گرفت که سرمربی آن تیم در مسابقات دسته اول کشور شود. جهان پور ۲۴ ساعت فرصت خواست و البته سپس جواب منفی داد که بعد از بررسی همه جانبه به این نتیجه رسیده که نمی تواند به راه آهن با مشکلات زیادش کمک کند.

پیوس “چک” گرفت
خزر – شکایت فرشاد پیوس سرمربی سابق سپیدرود از تیم قرمزپوش رشتی یک روز ثبت قرارداد بازیکنان سپیدرود در فدراسیون فوتبال را به تعویق انداخت. اما با چکی که به پیوس دادند، این مشکل دیروز حل شد.

مهابادی منتظر پاسخ دو هافبک رشتی
خزر – داود مهابادی سرمربی این فصل تیم برق جدید شیراز که در رقابت های دسته اول کشور حضور دارد، منتظر پاسخ رضا مهدوی و رضا کاردوست دو هافبک باتجربه رشتی است. اگر به لحاظ مالی توافق کنند، مهدوی و کاردوست به شیراز می روند.

حق شناس یا کعبی؟
خزر – کاپیتان امروز سپیدرود رشت در مقابل تیم نفت تهران با توجه به ترکیب سرخ پوشان مشخص می شود. در صورتی که مصطفی (سهیل) حق شناس یکی از یازده بازیکن اولیه سپیدرود باشد، بازوبند کاپیتانی را بر دست خود می بندد. اگر او در ترکیب اصلی قرار نگیرد، حسین کعبی کاپیتان خواهد شد.

از گیلانی ها، فقط مصلح
خزر – در هفته نخست رقابت های لیگ هفدهم فوتبال ایران فقط یک مدافع گیلانی یعنی علی (شایان) مصلح برای پرسپولیس بازی می کند. جلال حسینی دچار مصدومیت شده و صادق محرمی با تیم امید ایران به مسابقات قهرمانی آسیا رفته بود و پرسپولیس دو مدافع گیلانی دیگر خود را ندارد.