IMG_20171231_135626_043

پیروزی دلچسب سردارجنگلی ها در برابر ملوان انزلی

۱۰ / ۱۰ / ۹۶
۱۴:۰۰

تیم فوتبال سردار جنگل گوراب زرمیخ پس از تغییر و تحولات مالکیتی در یک بازی برتر توانست با نتیجه ۳ بر یک تیم فوتبال ملوان ب انزلی را شکست دهد.

زاهد ویشگاهی در گفتگو با روزنامه خزر پیرامون این بازی گفت : ۳ روز مانده به آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر گیلان، سهمیه فریفته به آقای امین رنجکش واگذار شد و ایشان تیم را با نام سردارجنگل گوراب زرمیخ روانه مسابقات کردند.

تا پیش از حضور مالک جدید، ریالی به بازیکنان و کادر پرداخت نشد لیکن بلافاصله با آمدن آقای رنجکش تا آذرماه حقوق اعضای تیم پرداخت شد. پیش از این تنها ۵ عدد توپ تمرینی داشتیم ولی حالا با ۲۰ عدد شرایط بسیار بهتری داریم.

ویشگاهی ادامه داد : مالکین جدید خواهان حفظ سهمیه تیم در فصل جاری در لیگ برتر هستند و برای فصل بعد سودای قهرمانی دارند. تیم بومی و یکدستی داریم که با تمام توان در حال تلاش هستند تا باعث شادی مردم گوراب زرمیخ شوند.

وی در پایان با بیان اینکه امروز( یکشنبه) دیداری حساس در برابر شهرداری آستارا صدرنشین دارند گفت : بدون توجه به اینکه رقیب صدرنشین جام گیل است به مصاف آن ها می رویم و امیدواریم با حمایت هواداران دست پر از میدان بیرون بیاییم.