۲۰۱۷۰۹۲۷_۱۴۴۱۳۶

پیام تبریک هادی حق شناس به استاندار گیلان

۰۵ / ۰۷ / ۹۶
۱۴:۴۴

خزر-  دکتر هادی حق شناس نماینده سابق بندر انزلی طی پیامی به دکتر مصطفی سالاری انتصاب وی به عنوان استاندار گیلان را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

با سلام و تحیت و آرزوی بهروزی برای مردم سرفرازگیلان
بدین وسیله برخود لازم می دانم از تمامی بزرگان، فرهیختگان و نمایندگان محترم مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی، احزاب، شخصیت ها سیاسی و ستادهای انتخاباتی و همه عزیزانی که در فرآیند انتخاب استاندار استان گیلان بنده را مورد لطف قرار داده و همراهی و حمایت کردند تشکر کنم. به ویژه از حضرت آیت الله قربانی نماینده معزز ولی فقیه در استان گیلان که دلسوزانه رهنمودهای مشفقانه ای به تصمیم گیرندگان داشتند و همچنین از حمایت های جناب دکتر نوبخت معاون محترم رییس جمهور و همراهی شورای هماهنگی و جبهه اصلاح طلبان گیلان و چهره های شاخص سیاسی گیلانی ساکن تهران و فعالان رسانه ای و مدنی که بنده را گزینه خود برای تصدی پست استانداری گیلان انتخاب کردند ،صمیمانه تشکر کرده و مراتب قدردانی ام را تقدیم نمایم.
امید است که استاندار منصوب دولت بتواند، از این اجماع بی بدیل پیش آمده برای نیل به توسعه همه جانبه استان استفاده کرده و از ظرفیت بالای تمامی فعالان سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و رسانه ای صادق و توسعه گرا در گیلان بهره برده و با بهره مندی از یاریشان استان درد کشیده ما را یک گام نزدیکتر به ساحل امن توسعه برساند .
در پایان به آقای سالاری برای تصدی پست استانداری گیلان تبریک گفته و از درگاه ایزدمنان برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.