تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
4

پرافتخارترین تیم ورزشی گیلان واگذار می شود!

  • کد خبر : 20771
  • ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳
پرافتخارترین تیم ورزشی گیلان واگذار می شود!

خزر – تیم فوتسال زنان گیلان در تمام سال هایی که در هیچ رشته ورزشی یک تیم هم از گیلان در مسابقات لیگ کشور شرکت نداشت، با تلاش سرمربی اش (معصومه جهان چی) و زحمات و صبر و بردباری بازیکنان خود که کمترین دستمزد را می گرفتند و برخی حتی به تیم های پول دار […]

خزر – تیم فوتسال زنان گیلان در تمام سال هایی که در هیچ رشته ورزشی یک تیم هم از گیلان در مسابقات لیگ کشور شرکت نداشت، با تلاش سرمربی اش (معصومه جهان چی) و زحمات و صبر و بردباری بازیکنان خود که کمترین دستمزد را می گرفتند و برخی حتی به تیم های پول دار جواب منفی می دادند، پرچمدار حضور تنها تیم گیلانی در رقابت های لیگ بود. با اسامی مختلف و وعده و وعیدهای بسیار که به عمل در نمی آمد.
هفته گذشته از مربیان و بازیکنان این تیم تقدیر شد و نه فقط قول های قبلی که بلکه برخی وعده ها در همان جا نیز در حد حرف باقی ماند! اکنون آن حامیان مالی که در سال های پیش بسیار وعده دادند و عمل نکردند، به کلی پای خود را کنار کشیده اند. این تیم اگر در تهران، خوزستان، اصفهان و حتی کرمان و بوشهر حضور داشت، مسئولان ورزش به حمایتش می رفتند و شرکت ها و ادارات و موسسات برای حمایت مالی با هم به رقابت می پرداختند. اما تیم فوتسال زنان گیلان واگذار شده و هیچ کس به این تیم کمک نکرد و شاید مربیان و بازیکنانش به استان های دیگر بروند. البته شنیدیم که یکی از نزدیکان دکتر نوبخت تلاش می کند که بودجه برای ادامه فعالیت تیم تهیه کرده و حتی آن را قوی تر سازد که امیدواریم خبرها صحت داشته باشد.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=20771
  • دیدگاه‌ها برای پرافتخارترین تیم ورزشی گیلان واگذار می شود! بسته هستند

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.