97675 (1)

وزیر کشور در جمع خبرنگاران: استانداران پیشنهادى تا هفته آینده به دولت معرفى مى شوند

۰۴ / ۰۷ / ۹۶
۱۸:۰۹

وزیر کشور با بیان اینکه استانداران پیشنهادى تا هفته آینده به دولت معرفى مى شوند، گفت: تلاش ما این است که به ثبات مدیریتى در استان ها لطمه ای وارد نشود.
به گزارش ایسنا منطقه گیلان، دکتر عبدالرضا رحمانى فضلى، وزیر کشور در بدو ورود به استان گیلان در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که پروسه تغییر استانداران تا چه مدت به پایان مى رسد، اظهار کرد: قرار بود تا آخر شهریورماه تغییر استانداران به پایان برسد اما با سفر دکتر روحانى به سازمان ملل این مسئله به تاخیر افتاد.
وى در ادامه با بیان اینکه تلاش ما این است که به ثبات مدیریتى در استان ها لطمه ای وارد نشود، افزود: استانداران پیشنهادى چند استان دیگر هم ظرف این هفته و هفته آینده به دولت معرفى مى شوند.
وزیر کشور درباره تمهیدات اندیشیده شده براى برگزارى مراسم تاسوعا و عاشوراى حسینى در کشور گفت: از یک ماه قبل تمام تمهیدات لازم اندیشه شده تا این مراسم در آرامش و امنیت کامل در سراسر کشور برگزار شود و این تمهیدات نیز به تمام استان ها و شهرستان ها ابلاغ شده است.
دکتر رحمانى فضلى تاکید کرد: تمامی نیروها آماده هستند تا مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در سراسر کشور به بهترین نحو برگزار شود و تاکنون هم مشکلى در این رابطه نداشتیم و هیچ نگرانی هم وجو ندارد.