۲۰۱۷۰۹۰۴_۲۰۱۱۲۱

واکنش اعضای شورای شهر رشت پس از انتخاب شهردار

۱۳ / ۰۶ / ۹۶
۱۹:۲۲

خزر- بعد از اتمام رأی‌گیری در صحن شورای رشت و انتخاب مسعود نصرتی به‌عنوان شهردار رشت اعضای شورا به بیان نظرات خود پرداختند.
حاجی پور: حضور در شهرداری رشت از افتخارات مسعود نصرتی خواهد بود
اسماعیل حاجی پور عضو شورای اسلامی شهر رشت با تبریک انتخاب شهردار رشت اظهار کرد: حضور در شهرداری و جایگاه مدیریت شهری شهرداری رشت افتخار بزرگی است که نصیب مسعود نصرتی شد.
اسماعیل حاجی پور بعد از انتخاب شهردار رشت در صحن شورای رشت اظهار کرد: نصرتی با رأی قاطع اعضای شورا انتخاب شد و امیدوارم در راستای خدمت‌رسانی به شهر رشت و شهروندان فهیم کوشا باشد.
وی با اشاره به اینکه شهر رشت لایق بهترین‌ها است تصریح کرد: امیدوارم با تلاش‌های شبانه‌روزی شهر رشت به جایگاه واقعی برسد.
رمضانپور: به‌منظور حفظ همدلی از توانمندترین گزینه حمایت کردیم
احمد رمضانپور از اعضای شورای رشت نیز با اشاره به اینکه مردم رشت به انتخاب اعضای شورا اعتماد کنند گفت: جبهه اصلاحات نیز در زمان انتخاب شهردار به‌منظور حفظ همدلی و … از توانمندترین گزینه حمایت کردیم.
شکریه: مردم رشت دیگر طاقت آزمون‌وخطا ندارند
رشت به شهروندان اظهار کرد: امیدوارم مسعود نصرتی در خدمت به شهروندان پرتلاش حاضر شود.
جلال‌الدین محمد شکریه افزود: نصرتی گزینه‌ای است که در بدنه شهرداری پرورش‌یافته و مباحث مختلف شهرداری آگاهی است و مردم رشت دیگر طاقت آزمون‌وخطا ندارند.
زاهد:با مطالبه گری رشت را به جایگاه واقعی برسانیم
فرهام زاهد عضو شورای شهر رشت گفت: امیدوارم اخلاقیات را موردتوجه قرار دهیم و از بکار بردن القاب نادرست در دنیای مجازی نسبت به دیگر کاندیداها خودداری نماییم.
وی افزود: از همه‌کسانی که طی این مدت پیگیر انتخاب شهردار رشت بودند تقاضا دارم که همچنان پیگیر اقدامات و برنامه‌های رشت باشند و با مطالبه گری بتوانیم شهرمان را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.