1405316_352

واژگونی اتوبوس گردشگران اصفهانی در گردنه حیران

۰۲ / ۰۷ / ۹۶
۱۷:۴۵

مسئول فوریت‌های پزشکی شهرستان آستارا گفت: واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل گردشگران اصفهانی در گردنه حیران ۱۷ مصدوم بر جای گذاشت و هیچ فوتی نداشته است.
قهرمان آقایی در گفت‌وگو با تسنیم، از واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل گردشگران اصفهانی در محور اردبیل – آستارا خبر داد و اظهار داشت: ساعت ۹:۵۳ صبح امروز یک دستگاه اتوبوس در محدوده گردنه حیران بعد از تونل به طرف آستارا واژگون شد.
مسئول فوریت‌های پزشکی شهرستان آستارا با اشاره به اینکه عوامل اورژانس این شهرستان بلافاصله بعد از اطلاع از حادثه به محل اعزام شدند، اعلام کرد: در این حادثه ۱۷ نفر مصدوم شدند اما خوشبختانه این حادثه مورد فوتی نداشته است.
آقایی با بیان اینکه مصدومان این حادثه به اورژانس شهرستان نمین اردبیل انتقال داده شدند ابراز داشت: مصدومان حادثه توسط اورژانس مستقر در گردنه حیران و اورژانس نمین به بیمارستان شهرستان نمین اردبیل انتقال داده شدند.
مسئول فوریت‌های پزشکی شهرستان آستارا با اشاره به اینکه پس از اعلام حادثه، ۳ تیم عملیاتی هلال احمر از پایگاه‌های حیران و نمین به منطقه اعزام شدند افزود: علت این حادثه در دست بررسی است و مسئولان ذیربط در اسرع وقت در این باره اظهار نظر می‌کنند.