تاریخ : چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ 3 ربيع أول 1444 Wednesday, 28 September , 2022
2

هرندی: داماش از نظر امکانات “تیم یازدهم” گروه خودش است!

  • کد خبر : 2231
  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۰:۱۴
هرندی: داماش از نظر امکانات “تیم یازدهم”  گروه خودش است!

خزر – تیم فوتبال داماش قرار است فردا به تهران رفته و پس فردا با تیم پارسه تهران بازی کند. این در حالی بود که در روزهای اخیر از گوشه و کنار می شنیدیم که به دلیل شدت مشکلات مالی داماش، شاید آبی پوشان به تهران نروند. به همین دلیل با امید هرندی سرمربی تیم […]

خزر – تیم فوتبال داماش قرار است فردا به تهران رفته و پس فردا با تیم پارسه تهران بازی کند. این در حالی بود که در روزهای اخیر از گوشه و کنار می شنیدیم که به دلیل شدت مشکلات مالی داماش، شاید آبی پوشان به تهران نروند. به همین دلیل با امید هرندی سرمربی تیم داماش تماس گرفتیم و او درباره افزایش دشواری ها و سختی ها و فشار طاقت فرسا به کادر فنی و بازیکنان تیم گیلانی به خبرنگار خزر گفت: “به هر حال زیبنده فوتبال گیلان و رشت نیست که به تهران نرود و با تیم پارسه بازی نکند. شرایط داماش مدت ها است که از مشکل و معضل گذشته و به “بحران” رسیده و گویا هیچ راه حلی هم وجود ندارد. ولی به خاطر اعتبار فوتبال رشت و نام داماش و به احترام هوادارانش در این شرایط بحرانی هم به تهران رفته و با تیم پارسه مسابقه خواهیم داد. چون باید با چنگ و دندان تا روز آخر بجنگیم و داماش را در دسته اول کشور حفظ کنیم و بعد آن زمان ببینیم که آیا بالاخره مشکلات متعدد این تیم حل می شوند یا نه؟
هرندی در تشریح وضعیت داماش گفت: “متاسفانه باید بگویم که داماش از نظر توان مالی و امکانات “تیم یازدهم” گروه خودش است و فقط اتکای گرگان که کناره گیری کرده، پایین تر از ما قرار دارد. پس باید بازیکنان داماش را که در مکان ششم جدول هستند، مورد تحسین قرار داد. آن ها از مدت ها قبل هیچ پولی نگرفته اند و جیب شان خالی است. چندین روز در خوابگاه غذا نخوردند. پشت سر هم مصدوم می دهیم و پزشکی در تمرین های داماش نداریم. من از مس رفسنجان، پاس همدان، سیاه جامگان مشهد، نفت آبادان، پارسه تهران، شهرداری تبریز و فولاد یزد که پولدار و پرمهره هستند حرف نمی زنم. حتی شهرداری بندرعباس، گل گهر سیرجان و راهیان کرمانشاه که مثل فولاد یزد و شهرداری تبریز پایین تر از ما در جدول رده بندی هستند، خیلی شرایط مالی بهتر و امکانات بیشتری نسبت به داماش دارند. ولی به رغم این وضعیت تاسف بار باز به بچه ها روحیه می دهیم و هر روز با آنها صحبت می کنیم که برای دفاع از حیثیت فوتبال رشت و تیم داماش باید تا روز آخر بجنگیم و این تیم را در دسته اول کشور حفظ کنیم.”

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=2231
  • دیدگاه‌ها برای هرندی: داماش از نظر امکانات “تیم یازدهم” گروه خودش است! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.