تاریخ : جمعه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۹ 10 شعبان 1441 Friday, 3 April , 2020
0

نمایندگان رشت کجا بودند؟! / علی احمدی سراوانی

  • کد خبر : 22097
  • ۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۴
نمایندگان رشت کجا بودند؟! / علی احمدی سراوانی

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص لزوم توجه جدی به معضلات اجتماعی به ویژه موضوع کودک آزاری به وزرای کشور و دادگستری تذکر دادند. این نمایندگان به افزایش نگران کننده آمار کودک آزاری در ایران واکنش نشان داده و در تذکری کتبی به وزرای کشور و دادگستری بر لزوم رسیدگی جدی به معضلات […]

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص لزوم توجه جدی به معضلات اجتماعی به ویژه موضوع کودک آزاری به وزرای کشور و دادگستری تذکر دادند.
این نمایندگان به افزایش نگران کننده آمار کودک آزاری در ایران واکنش نشان داده و در تذکری کتبی به وزرای کشور و دادگستری بر لزوم رسیدگی جدی به معضلات اجتماعی به ویژه کودک آزاری با توجه به حادثه تلخ آزار و اذیت و مرگ دلخراش کودک معصوم اهورای دو و نیم ساله در رشت تاکید کردند.
در این نامه که با امضای هشت نماینده مجلس به هیات رییسه ارسال گردید، نام سه نماینده تهران، یک نماینده شهرضا، یک نماینده شبستر، یک نماینده قزوین و یک نماینده اردکان دیده می شود.
در حالیکه قتل اهورا موجی از ناراحتی را در مردم کشور به خصوص شهروندان رشتی ایجاد کرده و واکنش هشت نماینده مجلس و تذکر به وزرای کشور و دادگستری را در پی داشت، این پرسش مطرح است که چرا هیچیک از نمایندگان رشت و سایر نمایندگان گیلان از امضا کنندگان نامه فوق نبوده اند.!.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=22097
  • دیدگاه‌ها برای نمایندگان رشت کجا بودند؟! / علی احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.