4_5886564506678591746

نظیری : مهمترین دلیل عدم صعود داماش داوری های مغرضانه بود

۲۰ / ۰۳ / ۹۶
۰۴:۳۰

داماش گیلان در فصلی که گذشت علی رغم سرمایه گذاری خوبی که مالک این باشگاه انجام داده بود موفق به صعود به لیگ دسته اول نشد تا یک فصل دیگر مجبور باشد در لیگ دسته دوم سپری کرده و برای صعود بجنگد .در فصلی که گذشت، حسین نظیری هافبک میانی داماش گیلان یکی از چند بازیکنی بود که بیشترین دقایق حضور در ترکیب داماش را داشت. وی در این مورد خبرنگار روزنامه ” خزر ” گفت: در تمام بازی هایی که برای داماش گیلان انجام دادم سعی کردم تمام توانم را برای این تیم در زمین گذاشته و عملکرد خوبی از خودم برجای بگذارم. این عملکرد خوب باعث شد که مورد اطمینان مربیان داماش قرار بگیرم و جزء بازیکنانی باشم که بیشترین دقایق حضور در ترکیب داماش را داشت.
وی همچنین در مورد دلایل عدم صعود این تیم به خزر گفت: عدم صعود داماش به لیگ دسته اول دلایل عمده ای داشت که مهم ترین آن ها مصدومیت و محرومیت بازیکنان کلیدی داماش در دور دوم ، داوری های مغرضانه بر علیه داماش و همچنین بدشانسی در گل نشدن توپ های مان بوده است .
نظیری در پایان با ابراز تشکر از بازیکنان ، کادر فنی ، هواداران و مدیریت باشگاه داماش افزود : بعد از پایان بازی ها چند پیشنهاد خوب به دستم رسید که هنوز تصمیم نهایی ام را در مورد انتخاب تیم آینده ام نگرفته ام .