بارگیری

نخستین “مرکز تحقیقات طب اسلامی گیلان” راه‌اندازی می‌شود

۱۲ / ۰۹ / ۹۶
۱۹:۰۷

بنیانگذار انجمن بیوتکنولوژی ایران با اشاره به معضلات موجود جهت فعالیت در زمینه پدافند غیرعامل گفت: به‌زودی نخستین مرکز تحقیقات طب اسلامی در استان گیلان راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش تسنیم، علی کرمی در گردهمایی تخصصی پدافند غیرعامل با رویکرد تهدیدات زیستی نوین در سالن اجتماعات اداره‌ کل راه و شهرسازی استان گیلان اظهار داشت: ایران از برترین کشورها در زمینه درمان بیماری‌های شیمیایی است.
بنیانگذار انجمن بیوتکنولوژی ایران با اشاره به معضلات موجود جهت فعالیت در زمینه پدافند غیرعامل اعلام کرد: به‌زودی نخستین مرکز تحقیقات طب اسلامی در استان گیلان راه‌اندازی می‌شود.
این متخصص رشته بیوتکنولوژی پزشکی با تاکید بر لزوم همکاری سازمان پدافندغیرعامل و سازمان مدیریت بحران در تمام کشور افزود: هم‌افزایی و همکاری مشترک این دو نهاد سبب مصون سازی داخلی و خارجی کشور می‌شود. کرمی با اعلام اینکه دشمن امروز در تلاش است تا از طریق تغییر سبک زندگی ایرانیان مشکلات بیولوژیکی در زندگی ایرانیان ایجاد کند افزود: استفاده از لوازم آرایش و مکمل‌های ورزشی از تهدیدهای زیستی دشمن است.
وی با اعلام اینکه تغییر اقلیمی، جنگ هسته‌ای و تهدید زیستی مهم‌ترین عواملی هستند که در آینده جهان را معرض خطر می‌دهند گفت: در حال حاضر پنتاگون در حال توسعه سلاح‌های کنترل نژادی علیه مسلمانان به‌ویژه شیعیان است و خط مقدم جبهه مقاومت را هدف قرار داده است. وی با انتقاد از عدم وجود کارخانه گیاهان دارویی در استان گیلان تاکید کرد: استان کرمان با وجود اینکه استانی بیابانی است ۳ کارخانه داروی گیاهی دارد اما گیلان از ظرفیت الهی طبیعتش استفاده نمی‌کند.
کرمی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی گیلان موظف است پزشکان را جهت شناخت تهدیدات زیستی آموزش دهد عنوان داشت: متاسفانه امروز پزشکانی را در کشور داریم که اصلاً تهدیدات زیستی را نمی‌شناسند.