82538232-71628952

نتایج آرای شوراها در لاهیجان، انزلی، آستانه، کیاشهر، شفت

۳۱ / ۰۲ / ۹۶
۰۰:۵۷

اعضای شوراهای اسلامی شهرستان لاهیجان مشخص شدند
فرماندار لاهیجان گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان مشخص شدند.
سید محمد احمدی به ایرنا افزود: از بین یک هزار و ۱۹۶ کاندیدای شورای اسلامی شهرستان لاهیجان و ۷۸ نامزد شهر لاهیجان که برای دستیابی به هفت کرسی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی با هم رقابت کردند، به ترتیب فرداد جنابی با هشت هزار و ۹۲۱ رای، آرمان پوریاسری با شش هزار و ۳۵۹رای، حجت طیران با پنج هزار و ۶۰۵ رای، فرشید فقیه شجاعی با پنج هزار و ۵۲۳ رای، محسن شعربافان با پنج هزار و ۵۰۷ رای ، رضا نصرتی فلاح کار با چهار هزار و ۳۶۵ رای و جواد تمیزکار با سه هزار و ۶۸۳ رای به عنوان اعضای اصلی و مهران آزادسرو با سه هزار و ۵۸۴ رای و عباس شمس کهن با سه هزار و ۴۱۳ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر لاهیجان انتخاب شدند.
وی ادامه داد: در شهر رودبنه نیز حاج ابراهیم آزاد خواه رودبنه با دو هزار و ۳۳۱رای، علیرضا منصوری رودبنه با دو هزار و ۱۱۳رای، حسین صفرپور با دو هزار رای، مهرداد آقاجانی نژاد با یک هزار و ۸۵۸رای و حجت قانع کنفی با یک هزار و ۵۱۷ رای به عنوان اعضای اصلی و نعمت الله فلاح آزادخواه با یک هزار و ۳۵۹ رای و محمدرضا آموزگار لاکمه سری با یک هزار و ۹۷رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر رودبنه برگزیده شده اند.
یک هزار و ۱۹۶ نامزد پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان لاهیجان با هم به رقابت پرداختند که از بین آنها ، ۶۷۵ نفر به عنوان اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا از سوی مردم انتخاب شدند.

نتایج نهایی انتخابات انزلی
فرماندار و رئیس ستاد انتخابات بندرانزلی نتایج نهایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان را اعلام کرد.
میرشمس مومنی زاده روز شنبه در گفتگو با ایرنا با تشکر از حضور پرشور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات روز ۲۹ اردیبهشت اظهار کرد: در شهرستان بندرانزلی ۲۴۹ نفر نامزد انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بودند که از این تعداد، ۱۹۵ نامزد شوراهای اسلامی در روستاهای شهرستان با یکدیگر رقابت کردند.
وی افزود: ۵۴ نامزد انتخابات در این شهرستان نیز برای کسب هفت کرسی در شورای شهر با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت، از ۴۶ هزار و ۱۵۹ رای صحیح ماخوذه به ترتیب امیر احمدی فرد با ۱۳ هزار و ۴۷۷ رای، شعبان جعفری ۱۱ هزار و ۱۸ رای، بهمن زنجانخواه ۱۰ هزار و ۲۰۹ رای، ابراهیم برف چالانی ۹ هزار و ۴۴۹ رای، هادی حیدری ۹ هزار و ۴۰۱ رای، مه سیما نصیری ۹ هزار و سه رای و یاسر کریم بخش با هفت هزار و ۸۰۴ رای بعنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر بندرانزلی از سوی مردم انتخاب شدند.
مومنی زاده ادامه داد: تهمتن وکیل منفرد با هفت هزار و ۵۱۸ رای، سید ابراهیم مرتضوی با هفت هزار و ۴۳ رای، شهرام نواری با شش هزار و ۹۴۱ رای، علی سفیدروح با شش هزار و ۹۲۲ رای و محمدرضا بدیعی فر با شش هزار و ۹۱۷ رای ماخوذه از سوی مردم به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر بندرانزلی انتخاب شدند.
وی افزود: کل آرای ماخوذه از صندوق های شعب اخذ رای در این شهرستان ۴۹ هزار و ۸۹۱ رای بود.
اعضای شورای اسلامی شهرهای آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر مشخص شدند
با برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، اعضای جدید شورای اسلامی شهرهای آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر مشخص شدند.
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در گفتگو با ایرنا ، مجموع آرای انتخابات شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه را ۲۱ هزار و ۸۴ رای عنوان کرد و گفت: از این تعداد ، یک هزار و ۱۹۹ رای باطله بوده است.
رحیم حیدری با اشاره به نتایج شمارش آرای این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه افزود: از مجموع این آراء ، ابراهیم نجفی اسپیلی چهار هزار و ۵۲۵ رای، اسماعیل تیغ نورد چهار هزار و ۵۱۱ رای، علیرضا تربیعی چهار هزار و ۳۷ رای ، حسین دوست جلالی سه هزار و ۹۵۹ رای و نرجس محمددوست ۲ هزار و ۹۶۱ رای کسب کرده و به عنوان اعضای اصلی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه انتخاب شدند. وی ادامه داد: مجید همتی با کسب ۲ هزار ۸۶۷ رای و سید عباس نورحسینی با ۲ هزار و ۷۷۲ رای در رتبه های ششم و هفتم این دوره از انتخابات شورای شهر آستانه اشرفیه قرار گرفتند.
در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه ، ۳۲ نفر کاندیداها شده بودند.
حیدری همچنین با اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بندرکیاشهر این شهرستان گفت: حاتم پور باقری ۲ هزار و ۳۱۶ رای ، محمد شاخصی ۲ هزار و ۲۶۹ رای ، علیرضا قهرمانی ۲ هزار و ۴۹ رای ، میثم سلسله یک هزار و ۸۷۳ رای و طاهره اجتماعی یک هزار و ۶۸۸ رای کسب کرده و به ترتیب به عنوان نفرات اول تا پنجم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بندرکیاشهر انتخاب شده اند. وی اضافه کرد: محمد جانعلی پور با یک هزار و ۶۴۸ رای و فرشته پیشقدم با یک هزار و ۵۹۸ رای به عنوان نفرات ششم و هفتم این دوره از انتخابات شورای شهر بندرکیاشهر برگزیده شده اند.

اعضای شورای شهر شفت و احمدسرگوراب مشخص شدند
اعضای اصلی و علی البدل شورای دو شهر شفت و احمدسرگوراب شهرستان شفت با پایان شمارش آرا مشخص شدند.
به گزارش مهر، اعضای اصلی و علی البدل شورای دو شهر شفت و احمدسرگوراب شهرستان شفت با پایان شمارش آرا مشخص شدند. در شهر شفت علی مهدوی با کسب دو هزار و ۳۱۶ رأی مأخوذه صحیح به عنوان نفر اول و مجتبی لامکان با دو هزار و ۲۲۵ رأی، عبالس جنتی با یک هزار و ۹۹۱ رأی، امیر شکاری با یک هزار و ۹۵۵ رأی و یاسر شادفر نیز با یک هزار و ۷۹۴ رأی صحیح مأخوذه موفق شدند برای چهار سال به عنوان اعضای اصلی شورای شهر شفت منصوب شوند.
همچنین لازم به ذکر است که اسداله زادفلاح نیز با کسب یک هزار و ۶۱۴ رأی مأخوذه به عنوان عضو علی البدل مشخص شد.
در شهر احمدسرگوراب از توابع بخش احمدسرگوراب شهرستان شفت نیز آرمین صفری با ۹۷۰ رأی به عنوان نفر اول و علی رضایی ماسوله با ۹۶۱ رأی، رحیم رفاهی ماسوله با ۹۴۱ رأی، میثاق رحیمی با ۸۸۰ رأی و مجتبی بالود نیز با ۸۷۰ رأی به ترتیب به عنوان نفرات دوم تا پنجم مشخص شدند. در این شهر نیز محمد شیرزاد با کسب ۸۱۹ رأی به عنوان عضو علی البدل معرفی شد.