مهیار نوری

مهیار نوری: با گلگهر به لیگ برتری شدن می اندیشم

۱۵ / ۰۳ / ۹۶
۱۵:۲۷

خزر – مهیار نوری مدافع فصل گذشته مس رفسنجان بلافاصله پس از اتمام بازی های لیگ دسته اول به دیگر تیم استان کرمان پیوست . وی در این رابطه به خبرنگار “خزر” گفت: بعد از پایان بازی های لیگ دسته اول بود که با پیشنهاد خوبی از سوی گلگهر سیرجان مواجه شدم . بعد از صحبت با آقای وینگو بگویچ سرمربی این تیم پی بردم که هدف گلگهری ها صعود به لیگ برتر می باشد . من هم می خواستم در تیمی بازی کنم که هدفش پیشرفت باشد و بتواند به فوتبالم کمک کند .
نوری سپس با اشاره به اینکه قراردادش مشروط است افزود: آقای بگویچ این لطف را به من داشتند که در صورت رسیدن پیشنهاد خوب از لیگ برتر بتوانم قراردادم را فسخ کنم . در حال حاضر چند پیشنهاد از تیم های لیگ برتری دارم و در حال سنجیدن شرایط هستم . نمی خواهم همانند فصل گذشته شتابزده عمل کنم و انتخابی اشتباه داشته باشم . در صورتی که به پیشنهادات لیگ برتری پاسخ مثبت ندهم با شروع تمرینات گلگهر سیرجان به این تیم ملحق خواهم شد و تمام توانم را برای این تیم خواهم گذاشت .
مهیار نوری در پایان با انتقاد از نحوه بسته شدن داماش در فصل گذشته بیان داشت: داماش گیلان در فصل گذشته به خوبی بسته نشده بود لیکن با آمدن آقای طباطبایی شرایط این تیم به مراتب بهتر شد و حتی می توانست به لیگ دسته اول صعود نماید . مشکل فوتبال گیلان این است که هر زمان پول باشد بومی ها کم ارزش و وقتی که پول نباشد و یا کم باشد بازیکنان بومی دوباره با ارزش می شوند.