تاریخ : سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹ 7 شعبان 1441 Tuesday, 31 March , 2020
0

مرگ ۶۰۴ نفر در جاده‌های گیلان

  • کد خبر : 23690
  • ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳
مرگ ۶۰۴ نفر در جاده‌های گیلان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان گفت: ۶۰۴ نفر در جاده‌های استان گیلان در ۱۱ ماه نخست سالجاری فوت شدند. به گزارش ایسنا، حجت شعبانپور گفت:همه دستگاه های امداد و نجات و خدمات‌رسان باید ضمن ارائه خدمات مطلوب به گردشگران با خوشرویی از مسافران نوروزی پذیرایی کنند. وی با اشاره به آمار ۶۰۴ نفری تلفات […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان گفت: ۶۰۴ نفر در جاده‌های استان گیلان در ۱۱ ماه نخست سالجاری فوت شدند.
به گزارش ایسنا، حجت شعبانپور گفت:همه دستگاه های امداد و نجات و خدمات‌رسان باید ضمن ارائه خدمات مطلوب به گردشگران با خوشرویی از مسافران نوروزی پذیرایی کنند.
وی با اشاره به آمار ۶۰۴ نفری تلفات جاده ای در استان گیلان در ۱۱ ماه نخست سالجاری خاطرنشان کرد:این عدد در مدت مشابه سال قبل ۵۷۷ نفر بود که راکبین موتور سیکلت و عابرین پیاده با ۶۷٫۲ درصد بیشترین سهم را از تلفات جاده ای استان به خود اختصاص داده اند که این آمار ضرورت بیش از پیش آموزش و فرهنگ سازی را ایجاب می کند.
وی همچنین با اشاره به اینکه چالش تلفات تصادفات دغدغه‌ای ملی است بر تعامل،هماهنگی،تشریک مساعی و بکارگیری حداکثر امکانات و ظرفیت‌های دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط برای مدیریت چالش و ارتقای ایمنی حمل و نقل تاکید کرد.
مهندس خاوری مدیرکل راه و شهرسازی گیلان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه در اولین جشنواره نشان تعالی HSE دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گیلان تندیس جشنواره را به پاس اجرای دقیق مقررات ملی ساختمان از دست مقام عالی وزارت راه و شهرسازی دریافت کرده،روز مهندس را به جامعه مهندسی تبریک گفت . خاوری همچنین با اشاره به ورود گردشگر به استان،به ویژه در ایام نوروز و پروژه های مختلف در دست اجرا،من جمله کنارگذر تالش،پره سر و لنگرود خاطرنشان کرد:باید نهایت تلاش و کوشش خود را انجام دهیم تا حتی به صورت موقت هم که شده، بتوانیم خودروها را از این محورها عبور دهیم تا مسافران و گردشگران نوروزی کمتر با مشکلات ترافیکی مواجه شوند و خاطره خوشی از سفر به استان داشته باشند .

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=23690
  • دیدگاه‌ها برای مرگ ۶۰۴ نفر در جاده‌های گیلان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.