حوادث

مرگ یک خانواده به دلیل برخورد خودرو به واحد مسکونی در لیسار گیلان

۰۹ / ۱۱ / ۹۶
۱۷:۳۵

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان از مرگ یک خانواده سه نفره بر اثر برخورد خودرو آنها با سرعت بالا به یک واحد مسکونی در لیسار شهرستان تالش در غرب استان خبر داد.
به گزارش ایرنا، پیمان اسدی بیان داشت: این حادثه ساعت ۱۵ دقیقه بامداد اتفاق افتاد که با اعلام آن، مرکز اورژانس به محل حادثه اعزام شد اما متاسفانه سه سرنشین خودرو شامل مرد ۴۰ ساله، زن ۳۵ ساله و کودک یک ساله به علت شدت جراحات وارده در محل حادثه جانشان را از دست دادند و تحویل عوامل قضایی داده شدند.
وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته به ۳۱ مصدوم آسیب دیده از برف امدادرسانی شده، خاطر نشان کرد: این تعداد بر اثر برخورد خودروها، سقوط از ارتفاع هنگام برف روبی یا لیز خوردگی دچار صدمه شده بودند که هشت نفر در محل حادثه درمان و ۲۳ نفر برای ادامه درمان به بیمارستان های استان گیلان منتقل شدند.
اسدی اظهار داشت: ماموریت ها اورژانس ۱۱۵ گیلان در شهرستان های رشت، کوچصفهان، سنگر، سراوان، لاهیجان، لیسار، شلمان، صومعه سرا، تالش، کومله، رودبنه، رودسر و خمام انجام شده است.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان گیلان دارای افزون بر ۴۰۰ نیرو، یکصد و ۲۰ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس است.