تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
2

مرغوب: داماش بعد از دو ماه حتی مدعی صعود خواهد شد

  • کد خبر : 5983
  • ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۱
مرغوب: داماش بعد از دو ماه حتی مدعی صعود خواهد شد

خزر – شکست (۰ – ۳) تیم فوتبال داماش در هفته نخست بازی های دسته اول کشور مقابل تیم پیکان به خاطر شروع دیرهنگام تمرینات آبی پوشان و نداشتن اردو و مسابقات تدارکاتی و حتی تمرینات تاکتیکی تا حد زیادی قابل پیش بینی بود. اما برای ادامه راه یابد چه کار کرد؟ عبداله مرغوب یکی […]

خزر – شکست (۰ – ۳) تیم فوتبال داماش در هفته نخست بازی های دسته اول کشور مقابل تیم پیکان به خاطر شروع دیرهنگام تمرینات آبی پوشان و نداشتن اردو و مسابقات تدارکاتی و حتی تمرینات تاکتیکی تا حد زیادی قابل پیش بینی بود. اما برای ادامه راه یابد چه کار کرد؟
عبداله مرغوب یکی از اعضای کادر فنی داماش در پاسخ به همین سئوال خبرنگار خزر گفت: “نمی توان با دو هفته تمرین نصفه – نیمه، انتظار پیروزی در برابر تیمی را داشت که با اغلب بازیکنانش برای شرکت در مسابقات لیگ پانزدهم قرارداد بست و در آخرین روزها مطلع شد که باید در دسته اول کشور حضور پیدا کند. آقای جهان پور به عنوان یک مربی بزرگ در فوتبال ایران از نزدیک ضعف ها و اشکالات داماش را دیدند و برای درمان دردها و مشکلات حتما نسخه های شفابخش خواهند نوشت. تیم ما باید همزمان با شرکت در مسابقات آینده اش، بدن سازی کند و به تدریج ضعف های فنی اش را به حداقل برساند. بدن این بازیکنان باید مثل فولاد قوی و محکم شود و میزان آمادگی آنان و هماهنگی شان با یکدیگر بالا برود. آقای جهان پور در همین نیمه اول دیدار با پیکان، بخشی از ضعف ها را با توضیحات خود کم کرد. ولی برای حل مشکلات، ایشان عمل و اقدام می کند و با برنامه های تمرینی مناسب پس از حدود دو ماه تیم داماش در میان مدعیان صعود به لیگ فصل آینده قرار خواهد گرفت.”

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=5983
  • دیدگاه‌ها برای مرغوب: داماش بعد از دو ماه حتی مدعی صعود خواهد شد بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.