mortazavi

مرتضوی : بعد از درخشش در لیگ دسته۲ چند پیشنهاد خوب به دستم رسید

۱۸ / ۰۳ / ۹۶
۱۷:۲۷

خزر – پس از یک فصل کابوس وار به همراه داماش گیلان که در نهایت به سقوط انجامید مجبور به جدایی از این باشگاه شد و رهسپار دیار شعر و ادب گردید . او خیلی زود جای خود را بین شیرازی ها باز کرد و توانست مهاجم اول تیم برق نوین این شهر شود .
سعید مرتضوی در گفتگو با با “خزر” در این مورد اظهار داشت: پس از یک فصل سخت به همراه داماش مجبور شدم علی رغم میل باطنی ام از این تیم جدا شوم و به تیم تازه تاسیس برق نوین فارس بپیوندم . قبل از اینکه به این تیم بپیوندم با سرمربی این تیم وحید رضایی صحبت کردم و دیدم برنامه های بسیاری خوبی دارند و هدف شان صعود به لیگ یک می باشد . من نیز به دنبال احیا و درخشش بودم به همین دلیل این تیم شیرازی را انتخاب کردم .
مرتضوی با اشاره به اینکه در لیست داده شده به آقای رامیز قرار نداشت اظهار داشت: جدایی از داماش و رشت برایم خیلی سخت بود ولی گویا در لیستی که در اختیار آقای رامیز قرارداده بودند نام من و چند تن از بازیکنان بومی فصل گذشته وجود نداشت . ما در لیگ دسته اول تمام توان مان را به کار گرفته بودیم که تیم همانند سال گذشته اش سقوط نکند ولی عوامل بیرونی پرشماری بودند که مانع از رسیدن مان به این هدف شدند .
مرتضوی در پایان در مورد برنامه اش برای فصل آتی به خبرنگار خزر گفت: در حال حاضر در تعطیلات پایان فصل به ثمر می برم و دوست دارم از حضور در کنار خانواده و شهرم لذت ببرم . خدا را شکر بخاطر بازی های خوبی که به ویژه در دور دوم از خود به نمایش گذاشتم و گل های حساسی به ثمر رساندم چند پیشنهاد خوب در این چند مدت به من رسیده است که سر فرصت به بهترین شان پاسخ مثبت خواهم داد . می خواهم با یک انتخاب خوب دوباره در آینده ای نزدیک به سطح اول فوتبال ایران بازگردم.