IMG_20171002_172714

مدیرعامل شاهین انزلی: تعداد بازیکنان ذخیره در جام گیل افزایش یابد

۱۰ / ۰۷ / ۹۶
۱۹:۰۳

مدیرعامل باشگاه شاهین از هیات فوتبال استان گیلان خواستار افزایش تعداد بازیکنان ذخیره در جام گیل شد .
سهیل میرزاجانی مدیرعامل باشگاه شاهین بندرانزلی در گفتگو با روزنامه خزر اظهار داشت : سال گذشته سازمان لیگ پس از مطالعه و کارشناسی های زیاد در راستای اهداف بلند مدت در امر جوانگرایی و کشف استعدادهای جوان در فوتبال کشور تعداد بازیکنان ذخیره تیم های لیگ برتر و لیگ یک را از ۷ بازیکن به ۹ بازیکن افزایش داد به طوریکه تیم ها مجاز هستند از ۷ بازیکن با شرایط سنی آزاد و دو بازیکن با شرایط سنی امید و جوانان در لیست بازیکنان ذخیره خود بهره گیری کنند .
مدیرعامل باشگاه شاهین بندرانزلی در ادامه گفت : این حرکت باعث افزایش تجربه بازیکنان جوان تر و البته ایجاد فرصت برای این دست از بازیکنان خواهد شد و هم حمایتی است از باشگاه هایی که علاوه بر بزرگسالان در رده های پایه نیز فعالیت می کنند .
وی ضمن تشکر از برگزاری منظم مسابقات جام گیل با گلایه ای به صحبت هایش خاتمه داد: شوربختانه در بازی های جام گیلان و همچنین در مسابقات لیگ های پایه شاهد این هستیم که باشگاه ها با کوچکترین بهانه ای تیم شان را از زمین بیرون می کشند و از این طریق می خواهند داور را تحت فشار قرار دهند . این حرکت غلط با بی تفاوتی ناظران بازی مواجه می شود و از دبیر کل هیات فوتبال گیلان و رئیس کمیته داوران استان خواستار برخورد جدی با این بدعت غلط می باشم.