تاریخ : چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021
0

کوتاه از فوتبال گیلان…

  • کد خبر : 1365
  • ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۰:۰۵
کوتاه از فوتبال گیلان…

راف خایی امروز در تمرین گروهی خزر – جلال راف خایی مهاجم باتجربه ملوان امروز در تمرین گروهی سپیدپوشان شرکت می کند و اگر مشکلی پیش نیاید، می تواند در برابر راه آهن به میدان برود. ملوانی ها با توجه به اهمیت سه امتیاز بازی راه آهن می خواهند راف خایی را به این مسابقه […]

راف خایی امروز
در تمرین گروهی
خزر – جلال راف خایی مهاجم باتجربه ملوان امروز در تمرین گروهی سپیدپوشان شرکت می کند و اگر مشکلی پیش نیاید، می تواند در برابر راه آهن به میدان برود. ملوانی ها با توجه به اهمیت سه امتیاز بازی راه آهن می خواهند راف خایی را به این مسابقه برسانند.

تیزرو سه اخطاره شد
خزر – سه محروم تیم داماش (محمد رستمی، هادی دغاغله و مهیار نوری) در همدان می توانند روز یکشنبه آینده آبی پوشان را در دیدار با تیم مس رفسنجان همراهی کنند. اما امیر تیزرو مدافع راست داماش که در همدان کارت زرد گرفت، سه اخطاره و محروم شد.

مشکل جدی آهی
خزر – شرایط احمد آهی مدافع بلند قامت و جوان ملوان همچنان مبهم است. آهی البته مصدومیت داشت و مدتی به این دلیل تمرین نکرد. ولی اخیرا با یک بیماری ویروسی مواجه گردیده که وزن او را کاهش داده و نیاز به درمان کامل دارد.

سپیدرود بدون محروم
خزر – سپیدرود رشت امروز در حالی رویاروی تیم “گرند” بجنورد قرار می گیرد که هیچ کدام از بازیکنانش سه اخطاره و محروم نیست. سپیدرود در بجنورد مقابل این حریف خود به پیروزی رسیده و امروز می خواهد آن برد را در رشت تکرار کند.

منتها محروم است
خزر – مجید منتها مهاجم جوان تیم رهپویان رضوانشهر با کارت زردی که هفته قبل در بازی با حریف جویباری گرفت، سه اخطاره شد. او امروز در مسابقه رهپویان رضوانشهر در برابر تیم شهرداری فومن حضور نخواهد داشت.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=1365
  • دیدگاه‌ها برای کوتاه از فوتبال گیلان… بسته هستند

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.