تاریخ : شنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۱ 17 جماد أول 1444 Saturday, 10 December , 2022
3

کوتاه از فوتبال گیلان…

  • کد خبر : 13223
  • ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۳
کوتاه از فوتبال گیلان…

تردید ملوان در مورد مزایده دوم خزر – ملوان انزلی برنده مزایده اول فروش مالکیت و امتیاز تیم نفت تهران شد که فدراسیون فوتبال با چند روز تاخیر، در برابر آن موضع منفی گرفت! به همین دلیل مسئولان ملوان تردید دارند که آیا در مزایده دوم شرکت کنند یا نه؟ چون پس از مخالفت با […]

تردید ملوان در مورد مزایده دوم
خزر – ملوان انزلی برنده مزایده اول فروش مالکیت و امتیاز تیم نفت تهران شد که فدراسیون فوتبال با چند روز تاخیر، در برابر آن موضع منفی گرفت! به همین دلیل مسئولان ملوان تردید دارند که آیا در مزایده دوم شرکت کنند یا نه؟ چون پس از مخالفت با انتقال امتیاز تیم نفت از تهران، شرایط به کلی تغییر کرده است.

تبعات منفی یک تصمیم عجیب
خزر – کنار گذاشتن چند مهره کلیدی ملوان که زحمات زیادی برای تیم بندری کشیده و اغلب آنان در انزلی طرفداران بسیاری دارند، قطعا تبعات مثبت برای سرمربی آینده ملوان نخواهد داشت. این که فرهاد پورغلامی پس از پنج روز انتصاب و پیش از آغاز تمرینات انصراف داد و چند مربی دیگر نیز حضور در کادر فنی تیم بندری را قبول نکرده اند، به خاطر همین تصمیم عجیب و غریب (کنار گذاشتن پنج بازیکن باتجربه) در ملوان بود.

تعداد بیشتر دو ساله های سپیدرود
خزر – تعداد بازیکنان سپیدرود رشت که قرارداد دوساله با سرخ پوشان دارند، بیشتر از بازیکنانی با مدت قرارداد یک سال است. در نتیجه اگر توافق بر سر چگونگی انتقال مالکیت سپیدرود و دادن چک بابت مطالبات کادر فنی دو فصل قبل به اجرا در آید، سپیدرود می تواند اسکلت اصلی فصل گذشته اش را حفظ کند.

فروش داماش، فقط با یک شرط
خزر – شهرداری رشت یا هر شخص و یا مجموعه ای که بخواهد امتیاز تیم فوتبال داماش را بخرد، نیازی به پرداخت پول بابت خرید امتیاز تیم آبی رشتی ندارد. فقط باید مطالبات مربیان و بازیکنان داماش در چند سال اخیر را پرداخت کند که ارقام آن ها را نیز می توان با گفت وگو و تعامل کاهش داد.

اعتراض طرفداران چوکای تالش به مالک رهپویان رضوانشهر
خزر – شنیدیم سیروس رجاء مالک تیم رهپویان رضوانشهر صحبت هایی در اوایل هفته با بهمن محمدیاری مالک تیم چوکای تالش داشته و از او خواسته که امتیاز و سهمیه چوکای تالش را بخرد و رهپویان رضواشهر به عنوان تنها تیم “منطقه تالش” در دسته دوم کشور شرکت کند. اما طرفداران تیم چوکای تالش به دلیل این درخواست مالک رهپویان رضوانشهر به شدت معترض و شاکی هستند و اعلام کرده اند که تیم چوکای تالش بطور مستقل و بعنوان نماینده فوتبال شهر تالش در مسابقات کشوری فصل آینده شرکت کند.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=13223
  • دیدگاه‌ها برای کوتاه از فوتبال گیلان… بسته هستند

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.