فوتبال

فوتبال رشت دوباره اوج خواهد گرفت؟!

۲۵ / ۰۶ / ۹۶
۱۷:۵۰

خزر – در هفته ای که گذشت سه تیم رشتی به ترتیب در لیگ های دسته سوم ، دسته دوم و برتر به مصاف رقبای خود رفتند و با نتیجه مشابه دو بر صفر به پیروزی دست یافتند. ابتدا این سبزپوشان شهرباران بودند که در کرج دست به کاری بزرگ زدند و با دو گل معین تقوی و شهاب محرابی تیم فوتبال بهمن سبز البرز راشکست دادند.
پس از این برد نوبت داماشی ها بود که در اولین دیدارشان در فصل جدید رقابت های لیگ دسته دوم در برابر ترمه به برتری دو بر صفر دست یابند . داماش این دیدار را با دبل میلادپورصف شکن مهاجم آماده اش از رقیب یزدی برد و اولین گام را در لیگ دسته دوم محکم برداشت.
اما حسن ختام تیم های رشتی با سپیدرود بود ؛ جایی که باید در هفته ششم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه عضدی رشت از تیم پرمهره صنعت نفت آبادان پذیرایی می کرد . سرخ ها که بعد از شکست در داربی گیلان تحت فشار افکار عمومی و هواداران قرار گرفته بودند برای پیروزی در این دیدار باید تلاشی دوچندان می کردند. آن ها خیلی زود و در دقیقه ۷ مسابقه توسط حسین ابراهیمی از روی نقطه پنالتی به گل دست یافتند . این پنالتی با طنازی پویا نزهتی و در نتیجه خطای گلر نفت آبادان بر روی وی بدست آمد . سپیدرودی ها برای دو گله کردن رقیب تنها به هشت دقیقه پس از گل اول نیاز داشتند . این بار حسین ابراهیمی در نقش سازنده گل ظاهر شد و پاس مورب وی را پویا نزهتی به زیبایی هر چه تمام تر به گل دوم مسابقه تبدیل کرد .
بدین ترتیب هر سه تیم رشتی با دو گل موفق به شکست رقیبان شان شدند تا هفته ای موفقیت آمیز را برای فوتبال رشت رقم بزنند. در ادامه راه باید منتظر ماند و دید که این برتری رشتی ها در لیگ های شان ادامه دار خواهد بود؟!