تاریخ : پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹ 9 شعبان 1441 Thursday, 2 April , 2020
0

شیرزاد: شهردار برای اجرای پروژه های عمرانی رشت سریعتر اقدام کند

  • کد خبر : 24038
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
شیرزاد: شهردار برای اجرای پروژه های عمرانی رشت سریعتر اقدام کند

عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت گفت: وقت رشت گردی شهردار پایان یافته و باید برای اجرای پروژه های عمرانی، هرچه سریعتر اقدام کند. به گزارش ایرنا، فاطمه شیرزاد در چهلمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت افزود: اعضای شورای اسلامی و مردم کلانشهر رشت منتظر اجرای پروژه از سوی شهردار رشت هستند که بایستی هر چه […]

عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت گفت: وقت رشت گردی شهردار پایان یافته و باید برای اجرای پروژه های عمرانی، هرچه سریعتر اقدام کند.
به گزارش ایرنا، فاطمه شیرزاد در چهلمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت افزود: اعضای شورای اسلامی و مردم کلانشهر رشت منتظر اجرای پروژه از سوی شهردار رشت هستند که بایستی هر چه سریعتر این کار را انجام دهد.
وی اظهار داشت: همچنین شهردار کلانشهر رشت بایستی تکلیف پروژه های نیمه تمام را مشخص کرده و کارهای لازم را در این زمینه انجام دهد.
رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی رشت خاطر نشان کرد: ضروریست تا پروژه پیاده راه خواهر امام رضا (ع) رشت که در راستای بازآفرینی شهری در حال اجراست، سریعتر به اتمام برسد.
وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه مردم از وضعیت آسفالت در رشت ناراضی هستند، اظهار کرد: شهردار این کلانشهر وعده هایی که در زمینه تامین آسفالت و ارتقای کیفیت آن داده، عملیاتی کند.
وی در بخش دیگری از سخنانش در جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت بیان داشت: نمایندگان به کار خود رسیدگی کنند، ما نیز در حوزه شهری اقدامات را به خوبی انجام می دهیم اگر چه به تعامل و همکاری نیازمندیم.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=24038
  • دیدگاه‌ها برای شیرزاد: شهردار برای اجرای پروژه های عمرانی رشت سریعتر اقدام کند بسته هستند

برچسب ها

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.