شکریه

شکریه عضو شورای شهر رشت: باید قراردادهای گذشته شهرداری مورد بررسی قرار گیرد

۱۵ / ۰۸ / ۹۶
۱۸:۴۴

خزر- باید مشخص شود شورای پنجم چه چیزی را تحویل گرفته است .
جلال الدین محمد شکریه عضو شورای شهر رشت در نطق پیش از دستور جلسه این شورا ضمن بیان مطلب فوق گفت: ما همچنان منتظریم نتایج بازرسی ها انجام شده اعلام گردد.
عضو شورای شهر رشت گفت: عده ای با توجه به قراردادهایی که از گذشته داشتند اکنون به دنبال دریافت مطالبات خود هستند اما باید پایشی در مورد این قراردادها که با افراد و شرکت های مختلف انجام شده، صورت بگیرد.
شکریه افزود: باید کارگروهی در مورد بررسی این قراردادها تشکیل شود یا برعهده شهردار قرار گیرد و نتایج این بررسی را به ما اعلام کنند و مشخص شود این قراردادها در حوزه ها مختلف اعم از حوزه سلامت و دیگر حوزه ها چگونه بوده و نتایج آن سریعا به شورا گزارش شود.
وی همچنین در خصوص وضعیت کنده کاری ها در محله خواهر امام رشت گفت: روزی نیست که واحدهای صنفی در.مورد خواهر امام به ما مراجعه نکنند و باید در این مورد بررسی انجام شود که چرا کارها در آنجا گره خورده است. جلال الدین محمد شکریه با بیان اینکه این شورا، یک شورای خردگرا است تصریح کرد: بسیاری از سرمایه گذاران به جهت اینکه اتحاد را در شورا می بینند تمایل دارند به رشت بیایند و در اینجا سرمایه گذاری نمایند. حتی یک سرمایه گذار اروپایی آماده است که بیاید و پروژه زباله سوز را بر عهده گیرد و با فروش برق آن هزینه های آن را جبران کند.