4_6023874658376351786

شکریه: رشد نامتوازن شهری باعث گره های ترافیکی شده است

۲۴ / ۰۲ / ۹۶
۱۷:۰۴

خزر- رییس اتاق اصناف گیلان؛ توانمند سازی زیر ساخت های شهر رشت در مقوله ترافیک نیازمند تفکر است.
جلال الدین محمد شکریه با بیان اینکه معضلات ترافیکی در حال تبدیل شدن به یک غده سرطانی برای شهر رشت است اظهار داشت: با افزایش مهاجرت به شهر رشت و اجرای کند طرح های زیر ساختی شهر رشت، در آینده ای نزدیک با مشکلات عدیده ای مواجه خواهیم شد.
رییس اتاق اصناف گیلان با اشاره به اینکه در روزهای پر تردد مسافرین به شهر رشت باید این شهر را به سان پارکینگ ماشین ها دانست بیان داشت: عوامل زیادی از جمله قیمت بالای تملک درشهر رشت یکی از دلایل کند بودن روند پیشرفت طرح طرافیکی است.
نایب رییس اتاق اصناف کشور با بیان اینکه باید به فکر ایجاد یک کمربندی جدید برای سال های آتی شهر رشت بود توضیح داد: نیاز است بر روی توانمند سازی زیر ساخت های شهر رشت در مقوله ترافیک تمرکز کرد.
شکریه با تاکید بر این موضوع که در امر ترافیک باید مسایل شهرسازی به دقت مورد توجه قرار بگیرد توضیح داد: رشد نامتوازن بافت شهری در ایجاد گره های ترافیکی نقش بسزایی دارد.
رییس اتاق اصناف گیلان با بیان اینکه ایجاد زیر ساخت مورد نیاز مردم جهت جلوگیری از سفرهای بی مورد، ضروری می باشد، بیان داشت: می باید راهکارهایی را در نظر گرفت تا تمرکز در بعضی از نقاط حساس شهر رشت از بین برود.