IMG_20170430_111647

شکریه: ایجاد هایپر احمدی تحولی در اقتصاد گیلان است

۱۰ / ۰۲ / ۹۶
۱۶:۳۹

خزر- نائب رئیس اتاق اصناف کشور از بزرگ ترین هایپر شمال کشور بازدید کرد.
جلال الدین محمد شکریه نایب رئیس اتاق اصناف کشور و رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان ضمن بازدید از هایپر بزرگ احمدی با شهرام احمدی مدیریت این فروشگاه گفتگو کرد.
شکریه ضمن قدردانی از تلاش های برادران احمدی در ایجاد و توسعه این هایپر بزرگ و ایجاد و اشتغال در آن، حرکت آنان را تحولی بزرگ در اقتصاد استان دانست و خواستار رفع مشکلات این سرمایه گذاری برای توسعه آن شد.
رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان همچنین گفت: تشکل های صنفی اعم از اتحادیه و اتاق اصناف و همچنین شهرداری محترم در راستای حمایت از بخش خصوصی باید نسبت به رفع مشکلات این سرمایه گذار اقدام نمایند.
نایب رئیس اتاق اصناف کشور همچنین از مدیر هایپر احمدی خواست نسبت به تهیه بسته سوغاتی گیلان با برند احمدی و عرضه آن برای گردشگران اقدام نماید.
شهرام احمدی مدیریت این فروشگاه نیز ضمن قدردانی از حضور رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان در این هایپر و استقبال از طرح پیشنهادی ایشان در خصوص بسته سوغاتی گیلان گفت: این هایپر با مشارکت مکانی شهرداری رشت راه اندازی شده و با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال و با اشتغالزایی بیش از ۲۵۰ نفر بصورت مستقیم و ۷۵۰ نفر به طور غیرمستقیم دربهمن ماه سال ۹۵ مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک و در صورت همکاری نهادهای ذیربط نسبت به توسعه بیشتر این هایپر بزرگ اقدام گردد.