تاریخ : چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 17 شوال 1443 Wednesday, 18 May , 2022
3

شورای شهر رشت خواستار خرید امتیاز داماش توسط شهرداری شد

  • کد خبر : 6850
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۶
شورای شهر رشت خواستار خرید امتیاز داماش توسط شهرداری شد

اکثریت اعضای شورای شهر رشت در نامه ای از شهردار خواستند تا لایحه دوفوریتی خرید امتیاز داماش را تنظیم کند. به گزارش ایسنا، اکثریت شورای اسلامی کلانشهر رشت در نامه‌ای به دکتر محمدعلی ثابت‌قدم شهردار کلانشهر رشت، خواستار آن شدند تا لایحه دو فوریتی خرید امتیاز داماش گیلان تنظیم و به این شورا برای تصویب […]

اکثریت اعضای شورای شهر رشت در نامه ای از شهردار خواستند تا لایحه دوفوریتی خرید امتیاز داماش را تنظیم کند.
به گزارش ایسنا، اکثریت شورای اسلامی کلانشهر رشت در نامه‌ای به دکتر محمدعلی ثابت‌قدم شهردار کلانشهر رشت، خواستار آن شدند تا لایحه دو فوریتی خرید امتیاز داماش گیلان تنظیم و به این شورا برای تصویب تقدیم شود.
در ابتدای جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت دو عضو شورای اسلامی شهر رشت، اسماعیل حاجی‌پور و مهندس رضا رسولی که سخنگوی کمیته مردمی نجات داماش گیلان، کمند گیلان هم نیز می باشند،در نطق پیش از جلسه هر کدام برای دقایقی در خصوص وضعیت اسفناک داماش و لزوم برون رفت این تیم از شرایط فعلی به ایراد بیاناتی پرداختند و خواستار آن شدند که یک بار برای همیشه مشکل داماش حل شود.
پس از آن نامه‌ای به امضای اکثریت اعضای شورا رسید که در آن از دکتر ثابت‌قدم شهردار رشت خواسته شده لایحه دو فوریتی در این خصوص تنظیم و به شورا ارائه دهد.
در این نامه آمده است؛
شهردار کلانشهر رشت جناب آقای دکتر ثابت قدم سلام علیکم؛
همانطور که مستحضرید مدت‌هاست که تن رنجور فوتبال این شهر تحت تاثیر ناملایمت‌های خواسته و سوء مدیریت‌های ناخواسته روزگار خوش به خود ندیده است. یکی از تیم‌های ورزشی که مدت‌هاست مشکلات عدیده مالی و مدیریتی بر آن حاکم شده است تیم فوتبال داماش گیلان است که علیرغم حمایت‌های استاندار و شورای رشت از مشکلات خود رهایی نیافته و هر روز افول بیشتری کرده و در حال حاضر در شرایط بسیار بحرانی قرار دارد.
بدینوسیله امضا کنندگان ذیل تمایل خود را به خرید امتیاز باشگاه ورزشی داماش گیلان جهت نجات و پاسخ مناسب به ندای خیل هواداران فراوان آن دارند. لذا شایسته است نسبت به تهیه لایحه دو فوریتی خرید امتیاز باشگاه داماش اقدام کرده و این لایحه را به شورای اسلامی شهرستان رشت تقدیم فرمایید.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=6850
  • دیدگاه‌ها برای شورای شهر رشت خواستار خرید امتیاز داماش توسط شهرداری شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.