تاریخ : چهارشنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۰ 23 جماد ثاني 1443 Wednesday, 26 January , 2022
5

شهردار رشت: نگاه فرهنگی در شهر رشت همیشه پیشتاز بوده است

  • کد خبر : 23453
  • ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۹
شهردار رشت: نگاه فرهنگی در شهر رشت همیشه پیشتاز بوده است

شهردار رشت، با اشاره به ضرورت بیان جایگاه حقوق شهروندی و فرهنگ شهرنشینی از سوی اصحاب فرهنگ و هنر، خاطرنشان کرد:برنامه های شکوفایی شهری به منظور تحقق اهداف توسعه پایدار پیگیری می‌شود. به گزارش ایسنا ،مسعود نصرتی در آیین اختتامیه سومین جشنواره فرهنگی و هنری فجر شهرستان رشت که در مجتمع خاتم الانبیاء(ص)برگزار شد،ضمن اظهار خرسندی از […]

شهردار رشت، با اشاره به ضرورت بیان جایگاه حقوق شهروندی و فرهنگ شهرنشینی از سوی اصحاب فرهنگ و هنر، خاطرنشان کرد:برنامه های شکوفایی شهری به منظور تحقق اهداف توسعه پایدار پیگیری می‌شود.
به گزارش ایسنا ،مسعود نصرتی در آیین اختتامیه سومین جشنواره فرهنگی و هنری فجر شهرستان رشت که در مجتمع خاتم الانبیاء(ص)برگزار شد،ضمن اظهار خرسندی از برگزاری این جشنواره،اظهار کرد:این نگاه اجتماعی به مناسبت دهه فجر است.شهرداری ها در ابتدا به عنوان نهاد خدماتی وارد عرصه کار شدند و به مرور از صرف خدمات دهی به شهروندان عبور کردند و به یک نهاد اجتماعی تبدیل شدند.
وی افزود:با روی کار آمدن شوراها و تفویض اختیار نگاه فرهنگی به شهر از سوی مدیریت شهرداری در شهرها نیز تعریف شد.
شهردار رشت عنوان کرد:فرهنگ با نگاه های متفاوت و تنوع در عرصه های گوناگون بروز و ظهور پیدا می کند و نگاه فرهنگی ایثار و شهادت در شهر رشت همواره پیشتاز بوده و هست.
این مقام مسئول،با تاکید بر راه اندازی اتاق شکوفایی با زیرمجموعه ۶ کارگروه، تصریح کرد:یکی از این کارگروه ها،کارگروه فرهنگ و هنر است لذا اگر ما به دنبال فرهنگسراها و خانه های فرهنگی در شهر هستیم در حقیقت به دنبال تحقق جایگاه حقوق شهروندی می باشیم.
نصرتی،با اشاره به ضرورت بیان جایگاه حقوق شهروندی و فرهنگ شهرنشینی از سوی اصحاب فرهنگ و هنر،خاطرنشان کرد: برنامه های شکوفایی شهری به منظور تحقق اهداف توسعه پایدار پیگیری می‌شود تا جایگاه حقوق شهروندی در جامعه پیاده سازی شود.وی اضافه کرد:مقوله فرهنگ از نگاه دهه فجر برای شهرداری ها و اعضای شورا یک اصل و اساس است. بنابراین برای تحقق حقوق شهروندی و کنار هم خوب زندگی کردن برای شهری که از یک نماد فرهنگی کامل و شایسته برخوردار می باشد، دست یافتنی است.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=23453
  • دیدگاه‌ها برای شهردار رشت: نگاه فرهنگی در شهر رشت همیشه پیشتاز بوده است بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.