تاریخ : جمعه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۹ 10 شعبان 1441 Friday, 3 April , 2020
0

سیلی سپاه به داعش / سروش علیزاده

  • کد خبر : 19934
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۳
سیلی سپاه به داعش / سروش علیزاده

مطمئنا حمله جمهوری اسلامی به مواضع داعش توسط موشک های میان برد شلیک شده توسط سپاه پیامی فراتر از انتقام از داعش داشته است. در چهار سال گذشته جمهوری اسلامی سیاست تنش زدایی با دنیا را در پیش گرفت تا بتواند اجماع جهانی علیه ایران را در زمینه خطر جنگ و تحریم ها از بین […]

مطمئنا حمله جمهوری اسلامی به مواضع داعش توسط موشک های میان برد شلیک شده توسط سپاه پیامی فراتر از انتقام از داعش داشته است.
در چهار سال گذشته جمهوری اسلامی سیاست تنش زدایی با دنیا را در پیش گرفت تا بتواند اجماع جهانی علیه ایران را در زمینه خطر جنگ و تحریم ها از بین ببرد و می توان گفت دستگاه دیپلماسی در این زمینه موفق بوده است و خشم اسراییل و کشور های عرب منطقه را بر انگیخت. اما باز دستگاه دیپلماسی ایران عقب ننشست و با ایجاد شکاف بین اتحادیه عرب با کنار کشیدن کشورهای مدیون ایران مانند عمان و کویت از اتحاد عربی توانست از رقابت منطقه ای عربستان و قطر نیز استفاده نموده و کشور کوچک اما تاثیرگذار قطر را که منافع مشترک گازی با ایران دارد را نیز از اردوگاه عربی ضد ایران جدا سازد و آن کشور را نیز مدیون و متحد خود سازد.
این مساله سبب خشم اتحاد عربی اسراییلی و تحریک و پشتیبانی داعش و گروه منافقین برای عملیات در ایران شد که بهانه لازم را برای فاز دوم اقدامات ایران فراهم نمود.
حمله دیروز به مواضع داعش پیام روشنی برای ائتلاف عربی ضد ایران و اسراییل و حتی ترامپ داشت. سپاه با اولین حمله موشک های های میان برد به مواضع دشمن واقعی نشان داد که دست آهنینی برای پاسخ به تحرکات کشورهای متخاصم دارد و هیچ پایگاه و شهری از دشمن در صورت شیطنت و تعرص در امان نخواهد بود.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=19934
  • دیدگاه‌ها برای سیلی سپاه به داعش / سروش علیزاده بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.