تاریخ : چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 17 شوال 1443 Wednesday, 18 May , 2022
8

زینب فلک دوست: برخی افراد، شهرداری را کارخانه خصوصی پدر خود می دانند

  • کد خبر : 23796
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۸
زینب فلک دوست: برخی افراد، شهرداری را کارخانه خصوصی پدر خود می دانند

مشاور سابق امور بانوان شهرداری رشت در جلسه امروز به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، انتخاب مسعود نصرتی را به عنوان شهردار جدید رشت بهترین انتخاب سال ۹۶ اعلام کرد و از شهردار رشت بابت ارامشی که در مجموعه شهرداری ایجاد شده تشکر کرد. زینب فلک دوست تمام سخنان خود را درد دل پدر و دختری […]

مشاور سابق امور بانوان شهرداری رشت در جلسه امروز به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، انتخاب مسعود نصرتی را به عنوان شهردار جدید رشت بهترین انتخاب سال ۹۶ اعلام کرد و از شهردار رشت بابت ارامشی که در مجموعه شهرداری ایجاد شده تشکر کرد.
زینب فلک دوست تمام سخنان خود را درد دل پدر و دختری با شهردار عنوان و خطاب به وی گفت: شانیت فرزندان شهدا نادیده گرفته شده است در حال حاضر آمار مدیران شاهد شهرداری به تعداد انگشتان دست نیز نمی رسد و امروز کسی نیست بپرسد وضعیت شما چگونه است.‌
وی با اشاره به برنامه ششم توسعه درمورد تنزل پست ایثارگران
و با گلایه از اعضای شورای شهر گفت : تا کنون به جز یکی دونفر، هیچ کدام از اعضای شورا جویای حال فرزندان شهدا نشده است .
این فرزند شهید گفت : برخی از افراد شهرداری را کارخانه خصوصی پدر خود می دانند و گمان می کنند تمام انتصابات باید از جانب خودشان انجام شود .
مشاور سابق امور بانوان شهرداری رشت خطاب به شهردار رشت گفت: باحرف و مراسم تجلیل مشکل حل نمیشود. لطفا جهادی عمل کنید.
فلک دوست آنگاه از شهردار پرسید: درصد بکارگیری فرندان شهید چند نفر بود و چند نفر با ارتباطات وارد ساختار شهرداری شدند؟ قطعا تعداد لابی ها بیش تر بوده اما همیشه حرف از بکارگیری فرزندان شاهد است.
فلک دوست گفت : درحال حاضر یاسر صفاکار ، تنها مدیر فرزند شهید در شهرداری رشت است، سرنوشت او نیز معلوم نیست دراینده چگونه باشد.
وی ادامه داد : در دوره گذشته نقش بانوان در پست های مدیریتی پر رنگ بود اما متاسفانه چه در آن زمان و چه اکنون از فرزندان شهید خانم، در هیج جایگاهی در شهرداری استفاده نشد.
این فرزند شهید شاغل در شهرداری رشت خاطر نشان کرد : عضو خاصی از شورا ، دوتن از فرزندان شهدای شاغل در شهرداری را با زور و لابی برکنار و نور چشمی خود را جایگزین کرد .
مشاور سابق امور بانوان شهرداری رشت تاکید کرد: از شهردار خواهشمندم رزومه این فرزندان شاهد را شخصا دریافت و مطالعه کند.
فلک دوست افزود: این فرزندان انتظار پست عجیب و غریب ندارند و به زور کسی نیز نمی خواهند به جایی برسند .
وی گفت : فرزندان شاهد به لطف پرودرگار و ایثار پدران خود هیچگونه نیازی به هیچ شخصی ندارند و بنده نیز به حمایت کسی نیاز ندارم زیرا خداوند بزرگترین لطف را در حق من داشته و مرا فرزند شهید قرار داده است. بنابراین نه نیاز به حمایت کسی داشته و نه دارم و بابت شفاف صحبت کردن خودم نیز از هیچ کسی هیچ ترسی ندارم .
مدیر اسبق کارگزینی شهرداری رشت به یکی از اعضای شورای شهر اشاره کرد و گفت : روزگاری که وی مدیر عامل سازمان زیبا سازی بود از ۱۳ نیرو ، ۸ نیروی این حوزه فرزندان شاهد بودند و من به عنوان‌ مدیر کارگزینی، دیگر خجالت می کشیدم که هر بار به او برای حل مشکلات فرزندان شاهد مراجعه کنم.
این فرزند شهید تاکید کرد : باید به بانوان شهرداری نگاه ویژه ای شود .
فلک دوست در پایان شهردار رشت را پدر معنوی خود خواند و سخنان خود را درد دل پدر و فرزندی عنوان کرد .

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=23796
  • دیدگاه‌ها برای زینب فلک دوست: برخی افراد، شهرداری را کارخانه خصوصی پدر خود می دانند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.