تاریخ : چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ 3 ربيع أول 1444 Wednesday, 28 September , 2022
11

زمان بازگشایی مدارس و یک پیشنهاد/ رضا احمدی سراوانی

  • کد خبر : 25871
  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۴
زمان بازگشایی مدارس و یک پیشنهاد/ رضا احمدی سراوانی

خزر- هنوز زمان بازگشایی مدارس و دانشگاهها که بعلت شیوع ویروس کرونا تعطیل شده اند معلوم نیست اما برخی از مسئولان اشاره کرده اند که ممکن است بعلت تعطیلات اجباری کرونا ؛ مدارس یکماه و دانشگاهها سه هفته در اواخر خرداد و اوایل تیر ماه بصورت فشرده بازگشایی شده تا سال تحصیلی پایان یابد. اما […]

خزر- هنوز زمان بازگشایی مدارس و دانشگاهها که بعلت شیوع ویروس کرونا تعطیل شده اند معلوم نیست اما برخی از مسئولان اشاره کرده اند که ممکن است بعلت تعطیلات اجباری کرونا ؛ مدارس یکماه و دانشگاهها سه هفته در اواخر خرداد و اوایل تیر ماه بصورت فشرده بازگشایی شده تا سال تحصیلی پایان یابد.
اما از آنجا که این دوره همزمان با گرمای تابستانی می باشد مدارس و دانشگاهها بعلت عدم مجهز بودن به سیستم سرمایشی با مشکل مواجه شده و فعالیت دانش آموزان نیز با چالش مواجه می‌ گردد.
بنابراین به نظر می‌رسد که لازم است فکر بهتری برای زمان بازگشایی مدارس شود
بعبارتی دیگر بهتر است که مثلاً از پانزده شهریور تا پانزده مهر را برای ادامه سال تحصیلی جاری در نظر گرفته شود که هم دمای هوا خنک تر می شود و هم اطمینان بیشتری از مهار ویروس کرونا وجود دارد.
در این زمان یکماه فرصتی هست تا بطور فشرده مدارس سال تحصیلی را به اتمام رسانده و با یک هفته تعطیلی که فرصتی برای ثبت نام در سال تحصیلی جدید هست سال تحصیلی بعدی آغاز شود .
در این میان هر چند سال تحصیلی آینده یکماه دیرتر آغاز میشود اما امکان جبران این یکماه در طول سال براحتی وجود خواهد داشت

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=25871
  • نویسنده : رضا احمدی سراوانی
  • منبع : خزر
  • دیدگاه‌ها برای زمان بازگشایی مدارس و یک پیشنهاد/ رضا احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.