تاریخ : دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹ 13 شعبان 1441 Monday, 6 April , 2020
0

روزنامه های گیلان در جدال مرگ و زندگی! / رضا احمدی سراوانی

  • کد خبر : 20609
  • ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۷
روزنامه های گیلان  در جدال مرگ و زندگی!  / رضا احمدی سراوانی

خزر- نجفی استاندار گیلان در دیدار با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان گفته است که جامعه مطبوعات گیلان بزرگوار هستند. بی گمان این سخن استاندار می تواند تعابیر مختلفی بیابد به ویژه برای اهالی مطبوعات گیلان که از مشکلات فراوانی رنج می برند. واقعیت این است که مطبوعات گیلان به ویژه روزنامه ها که […]

خزر- نجفی استاندار گیلان در دیدار با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان گفته است که جامعه مطبوعات گیلان بزرگوار هستند.
بی گمان این سخن استاندار می تواند تعابیر مختلفی بیابد به ویژه برای اهالی مطبوعات گیلان که از مشکلات فراوانی رنج می برند.
واقعیت این است که مطبوعات گیلان به ویژه روزنامه ها که از آن ها به عنوان بزرگوار یاد شده است به دلیل مشکلات بیشمار و کمرشکن اقتصادی در حال مرگی دردناک هستند. وضعیتی که متاسفانه مسئولان استان از جمله استاندار توجهی به آن نداشته و همین امر موجب شده تا عملا این رسانه ها قادر نباشند به وظایف ذاتی خود عمل کنند. و این مشکل بیش از هر چیز ناشی از ضعف روزنامه های استان است که کمتر انتقادی در آن ها دیده می شود و چشم بر بسیاری از واقعیات تلخ موجود در گیلان بسته اند!
روزنامه های استان که از یارانه و حمایت های مسئولان گیلان بهره مند نیستند و در چنبره اقتصاد ضعیف این استان هم گرفتار آمده اند، به دور باطلی فرو غلتیده اند که آنان را تا ورطه تعطیلی نیز پیش برده است!
مطبوعات گیلان نمی نویسند، انتقاد نمی کنند و چشم بر بسیاری از کاستی ها و مشکلات استان بسته اند، چرا که رمقی برای آنان باقی نمانده است. روزنامه های گیلان در جدال مرگ و زندگی دست و پا می زنند و کو گوش شنوا و کجاست توجه و حمایت مردم و مسئولان؟!

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=20609
  • دیدگاه‌ها برای روزنامه های گیلان در جدال مرگ و زندگی! / رضا احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.