تاریخ : سه شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۹ 14 شعبان 1441 Tuesday, 7 April , 2020
0

روزنامه خزر در آستانه تعطیلی! / رضا احمدی سراوانی

  • کد خبر : 20656
  • ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
روزنامه خزر در آستانه تعطیلی! / رضا احمدی سراوانی

روزنامه های گیلان دوران سختی را می گذرانند حمایت های دولتی از مطبوعات یا حداقل آنچه ما خبر داریم , به مرز صفر رسیده مطالبات تعهد شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به روزنامه ها پرداخت نمی شود و افزایش انواع هزینه ها کمر این رکن چهارم دموکراسی را بیش از پیش خمیده […]

روزنامه های گیلان دوران سختی را می گذرانند حمایت های دولتی از مطبوعات یا حداقل آنچه ما خبر داریم , به مرز صفر رسیده مطالبات تعهد شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به روزنامه ها پرداخت نمی شود و افزایش انواع هزینه ها کمر این رکن چهارم دموکراسی را بیش از پیش خمیده کرده است. در چنین شرایطی که رکود نیز بر اقتصاد کشور سایه افکنده ,وضعیت مطبوعات مستقل بخش خصوصی به ویژه در استانها به مراتب بدتر است.
به دنبال عدم پرداخت یارانه های مطبوعات از سال ۹۴ و شکست طرح اشتراک نیم بها که عملا روزنامه های گیلان را با بدهی های بزرگی مواجه کرد , روزنامه خزر از ۳ ماه پیش توقف انتشار خود را به مسئولان استان هشدار داده بود و اکنون در پی بی عملی انان , این روزنامه پرسابقه می رود تا اخرین نفس های خود را بکشد.!
در این میان دو راه بیشتر پیش روی ما باقی نمانده است , یا پس از ۲۱ سال تن به توقف انتشار بدهیم و یا اینکه دست کمک به سوی حامیان خزر دراز کنیم چرا که از کمک مسئولان قطع امید کرده ایم
اکنون زمانی برای حامیان خزر است زمانی برای حمایت از رسانه ای که نقش خود را در تاریخ انتشارش در رشد فرهنگی و اطلاع رسانی صادقانه ایفا کرده است. بر این اساس بی گمان هیچ رسانه ای انتظار کمک بلاعوص از حامیان خود ندارد بلکه تنها فرصتی محدود برای بازیابی خود و عدم سقوط به ورطه تعطیلی. می خواهد.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=20656
  • دیدگاه‌ها برای روزنامه خزر در آستانه تعطیلی! / رضا احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.