تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
10

رشد ۸۲ درصدی صادرات انرژی برق گیلان به کشور آذربایجان

  • کد خبر : 21941
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۶
رشد ۸۲ درصدی صادرات انرژی برق گیلان به کشور آذربایجان

مدیرعامل برق منطقه ای گیلان از رشد ۸۲ درصدی صادرات انرژی برق به کشور آذربایجان خبرداد و گفت: ۸۸۲ هزار کیلووات ساعت انرژی برق در سال ۹۵ از سوی شرکت برق منطقه ای گیلان به کشور آذربایجان صادر شد. به گزارش ایسنا، مهندس عظیم بلبل آبادی در جمع خبرنگاران در خصوص میزان واردات و صادرات انرژی برق […]

مدیرعامل برق منطقه ای گیلان از رشد ۸۲ درصدی صادرات انرژی برق به کشور آذربایجان خبرداد و گفت: ۸۸۲ هزار کیلووات ساعت انرژی برق در سال ۹۵ از سوی شرکت برق منطقه ای گیلان به کشور آذربایجان صادر شد.
به گزارش ایسنا، مهندس عظیم بلبل آبادی در جمع خبرنگاران در خصوص میزان واردات و صادرات انرژی برق به شرکت های برق منطقه ای همجوار و کشور آذربایجان، اظهار کرد: در سال ۹۵ در سطح ولتاژ ۱۱۰ کیلوولت، ۸۸۲ هزار کیلووات ساعت انرژی برق به کشور آذربایجان صادر شد، این در حالی است که در سال ۹۵، هیچگونه دریافت انرژی از این کشور نداشتیم.
مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با مقایسه میزان صادرات انرژی برق به کشور آذربایجان در سال ۹۵ با سال ۹۴، افزود: در سال ۹۴ در سطح ولتاژ ۱۱۰ کیلوولت، ۴۸۴ هزار کیلووات ساعت انرژی برق به کشور آذربایجان صادر شد که مقایسه میزان صادرات انرژی برق به کشور آذربایجان در سال ۹۵ با سال ۹۴ نشان می دهد که در سال ۹۵ صادرات انرژی برق به کشور آذربایجان ۸۲٫۲۳ درصد رشد داشته است.
بلبل آبادی با اشاره به میزان تبادل انرژی برق با شرکت های برق منطقه ای، گفت: در سال گذشته، ۱٫۰۶۲٫۱۶۲ مگاوات ساعت تبادل انرژی برق با شرکت برق منطقه ای آذربایجان، همچنین ۱٫۱۲۷٫۹۵۴ مگاوات ساعت تبادل انرژی برق با شرکت برق منطقه ای مازندران و ۷۸۳٫۰۶۸ مگاوات ساعت تبادل انرژی برق با شرکت برق منطقه ای تهران و ۴٫۵۹۲٫۲۰۱ مگاوات ساعت تبادل انرژی برق با شرکت برق منطقه ای زنجان داشتیم.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=21941
  • دیدگاه‌ها برای رشد ۸۲ درصدی صادرات انرژی برق گیلان به کشور آذربایجان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.