تاریخ : دوشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۱ 5 جماد أول 1444 Monday, 28 November , 2022
19

رشت فقط مشاور فرهنگی تهرانی کم داشت؟!

  • کد خبر : 26003
  • ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
رشت فقط مشاور فرهنگی تهرانی کم داشت؟!

در حالی که تنها ۸ ماه به پایان کار این دوره شوراها باقیمانده ؛ شورای شهر رشت در حرکتی تازه که بیشتر تعجب شهروندان را برانگیخته اقدام به انتصاب ایرج نوذری هنرپیشه تهرانی بعنوان مشاور فرهنگی این شورا کرده است ! هر چند احتمالا نوذری هم این انتصاب را کمی غیر منطقی و مایه پرسش […]

در حالی که تنها ۸ ماه به پایان کار این دوره شوراها باقیمانده ؛ شورای شهر رشت در حرکتی تازه که بیشتر تعجب شهروندان را برانگیخته اقدام به انتصاب ایرج نوذری هنرپیشه تهرانی بعنوان مشاور فرهنگی این شورا کرده است !
هر چند احتمالا نوذری هم این انتصاب را کمی غیر منطقی و مایه پرسش شهروندان تشخیص داده که در همین ابتدا دست به توجیه ماجرا زده و می‌گوید « هر چند متولد تهران است اما رشت را دوست دارد » .
بنابراین بسیار جالب خواهد بود که شورای شهر رشت به ویژه ریاست آن به این پرسش مهم پاسخ دهند که چه ضرورتی برای این انتصاب وجود داشته و چرا از صدها هنرمند صاحب فکر رشت برای چنین امری بهره برده نشده است و در پایان اینکه مبلغ چنین قراردادی به چه میزان است و کلا مشاوره این هنرپیشه تهرانی چقدر برای شهروندان رشتی هزینه دارد ؟!
و در پایان جا دارد شورای شهر رشت لطف فرموده و گزارش جامعی از عملکرد خود در این دوره برای اطلاع شهروندان ، قضاوت عمومی و ثبت در تاریخ منتشر کند

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=26003
  • نویسنده : رضا احمدی سراوانی
  • منبع : خزر
  • دیدگاه‌ها برای رشت فقط مشاور فرهنگی تهرانی کم داشت؟! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.