موسوی روزان

موسوی روزان: پیگیر هزینه های جشن با حضور هنرمندان غیربومی هستیم

۰۸ / ۱۲ / ۹۵
۲۰:۴۱

 

سیدرضا موسوی روزان رییس کمیسیون فرهنگی شورا شهر رشت در گفتگو با دیارمیرزا گفت: بر اساس نظر اعضای قرار بر این شده است که یک هفته در میان جلسات شورا غیر علنی برگزار شود.

وی در مورد علت این تصمیم گفت: بسیاری از همکارهای شورایی با حضور رسانه ها شروع به نطق های طولانی می‌کنند و همین باعث میشود وقت صحن شورا برای بررسی لوایح و دستور جلسه گرفته شود.

موسوی روزان افزود: از آنجایی که به پایان سال نزدیک میشویم لوایح زیادی در کمیسیون ها بررسی شده است که باید در صحن مطرح و تصویب شود. برای همین تصمیم بر این شد که یک جلسه نطق باشد و جلسه دیگر بدون حضور رسانه ها بررسی لوایح و دستور جلسه انجام شود.

این عضو شورا همچنین در مورد هزینه کرد شهرداری در ایام دهه فجر گفت: شنیده های زیادی از هزینه های بالا شهرداری در این ایام گفته شده و به بنده نیز منتقل شده است.

موسوی روزان با بیان اینکه به عنوان رییس کمیسیون فرهنگی این موضوع را پیگیری خواهد کرد یادآور شد:عدم استفاده از هنرمندان غیر بومی و همچنین قرارداد با صدا و سیمای استان گیلان از جله مواردی است که گفته شده است و نیاز به بررسی دارد.

وی کار شورا را نظارت بر عملکرد شهرداری دانست و گفت: این نظارت یعنی حفظ و حراست از بیت المال. برگزاری جشن انقلاب بسبار خوب است اما ریخت و پاش اصلا درست نیست. البته بنده هنوز به این نتیجه نرسیده ام که شهرداری هزینه بالایی برای جشن انقلاب انجام داده است و منتظر گزارش از سوی شهردار هستم.

عضو شورای شهر رشت در پایان اظهار کرد: برنامه هایی کمیسیون فرهنگی برای ایام عید دارد که در جلسه آینده این کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.