راستی

رئیس ستاد روحانی در رشت: اشتباه ۸۴ را تکرار نکنیم

۲۵ / ۰۲ / ۹۶
۱۷:۴۴

خزر- تنها دو راه پیش رو داریم یا به عقب برگردیم یا ادامه مسیر را با روحانی برویم.
اسحاق راستی رییس ستاد روحانی در رشت در نشست خبری ضمن بیان مطلب فوق افزود: اگر در روز انتخابات در خانه بنشینیم حادثه ۸۴ بار دیگر تکرار خواهد شد.
وی با اشاره به اشتباه اصلاح طلبان در سال ۸۴ گفت: اصلاح طلبان در آن سال در چند جبهه نیروهایشان را تقسیم کردند و در مرحله دوم نیز به اتحاد و یکپارچگی دست نیافتند و این منجر به مشکلات بزرگ برای کشور شد.
راستی رقیب اصلی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو را عدم حضور مردم دانست و تصریح کرد: اگر مشارکت حداکثری و بالای ۷۰ درصد رخ دهد آقای روحانی در مرحله اول انتخاب خواهند شد.
وی افزود: بی تفاوت بودن و عدم حضور در انتخابات یعنی روی کار آمدن یک فرد انحصار طلب و باید همه تلاش کنیم تا حضور حداکثری را در انتخابات شاهد باشیم.
اسحاق راستی همچنین ادامه داد: انتظار ما از دولت جدید روحانی، جوان شدن و پاسخگو بودن و تغییر در دولت است، ما نمی پذیریم که معاون استاندار به پیشواز رقیب انتخاباتی آقای روحانی برود.
وی همچنین به ملاحظات مختلف اصلاح طلبان در مورد لیست شورای شهر اشارهه کرد و گفت: انتقاداتی بر لیست موجود وارد است اما باید از دوره های قبل درس بگیریم و تلاش کنیم اعضایی به شورا بروند تا دنبال منافع خود نباشند.