تاریخ : سه شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۹ 14 شعبان 1441 Tuesday, 7 April , 2020
0

در گیلان کسی به فکر مطبوعات نیست / رضا احمدی سراوانی

  • کد خبر : 20869
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
در گیلان کسی به فکر مطبوعات نیست / رضا احمدی سراوانی

امروز در حالی قرار است مراسم روز خبرنگار با حضور استاندار گیلان در رشت برگزار شود که مطبوعات این استان حال و روز خوبی ندارند. عدم حمایت مسئولان استان از مطبوعات و توجه بیش از حد و نگران کننده به فضای مجازی و پرداخت نشدن مطالبات مطبوعات از سوی وزارت ارشاد، از جمله مهم ترین […]

امروز در حالی قرار است مراسم روز خبرنگار با حضور استاندار گیلان در رشت برگزار شود که مطبوعات این استان حال و روز خوبی ندارند.
عدم حمایت مسئولان استان از مطبوعات و توجه بیش از حد و نگران کننده به فضای مجازی و پرداخت نشدن مطالبات مطبوعات از سوی وزارت ارشاد، از جمله مهم ترین دلایل ضعفی است که مطبوعات گیلان به آن دچار شده اند. ضعفی که باعث شده اکثریت مطبوعات این استان یا منتشر نشوند و یا به صورت نامنظم انتشار یابند.
براین اساس است که باید پرسید چگونه می توان روز خبرنگار را جشن گرفت در حالی که بسیاری از مطبوعات قادر به ادامه حیات حرفه ای خود نیستند و آیا با برگزاری چنین مراسمی می توان چشم بر واقعیات بست؟
آیا مسئولان پاسخی برای مشکلات موجود دارند؟
ایکاش مسئولان به جای برگزاری چنین جشن های بی حاصلی، کاری برای مطبوعات می کردند. کاری که مطبوعات را از این درغلتیدن به ورطه ورشکستگی و تعطیلی نجات داده و آنان را برای انجام وظیفه ذاتی خود یاری می کرد.
ایکاش به جای حرف و شعارهایی که هر ساله گفته و زده می شود، باری از دوش مطبوعات برمی داشتند!

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=20869
  • دیدگاه‌ها برای در گیلان کسی به فکر مطبوعات نیست / رضا احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.