تاریخ : دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹ 13 شعبان 1441 Monday, 6 April , 2020
0

درحاشیه نمایندگی! / علی احمدی سراوانی

  • کد خبر : 21384
  • ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
درحاشیه نمایندگی! /  علی احمدی سراوانی

خزر- کم نبوده و نیستند نمایندگانی از استان گیلان که با عملکرد شایسته خود نه تنها جایگاه نخست این استان را در بسیاری از زمینه ها پاس داشتند بلکه خود به وزنه ای در میان شخصیت ها و چهره های سیاسی کشور تبدیل شدند. اما در همین سال ها بودند کسانی نیز که هرگز نتوانستند […]

خزر- کم نبوده و نیستند نمایندگانی از استان گیلان که با عملکرد شایسته خود نه تنها جایگاه نخست این استان را در بسیاری از زمینه ها پاس داشتند بلکه خود به وزنه ای در میان شخصیت ها و چهره های سیاسی کشور تبدیل شدند. اما در همین سال ها بودند کسانی نیز که هرگز نتوانستند به چنین جایگاهی دست یابند و این شاید از ناچاری اندک بودن گزینه هایی در انتخابات بوده که در مقابل مردم قرار گرفته بود. چنانکه افرادی از این طیف به حرکات احساسی فراوانی دست زده و “گاف” های بزرگی نیز از خود به یادگار گذاشته اند!
از این که نماینده ای حسن را حسین بگوید می توان بسادگی از کنارش گذشت، اینکه نماینده شهری فرهیخته در صف گرفتن عکس سلفی با موگرینی بایستد نیز قابل اغماض است. حتی مخاطب قرار دادن وزیر دولت تدبیر و امید به اینکه سرش را مانند کبک زیر برف برده را نیز می توان فراموش کرد، هر چند تنها به دلیل قرار گرفتن در لیست امید وارد مجلس شده باشد. اما وقتی نماینده یک شهر به عنوان قانونگذار به قوانین کشور اشراف نداشته و آن ها را براساس سلایق دوستانش تفسیر می کند و حد و اندازه و جایگاه قانونگذاری کشور را تنزل می دهد، قابل گذشت نیست.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=21384
  • دیدگاه‌ها برای درحاشیه نمایندگی! / علی احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.