رسانه

ثبت نام اعضای خانه‌ مطبوعات به شیوه الکترونیک انجام می شود

۲۱ / ۱۱ / ۹۵
۰۱:۳۷

بنابر اعلام ستاد برگزاری انتخابات خانه های مطبوعات، اعضای خانه های مطبوعات سراسر کشور می توانند با مراجعه به سایت www.khanehmatbooat.ir نسبت به ثبت نام و بارگذاری مشخصات خود اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به ایرنا، کسانی که تاکنون عضو خانه مطبوعات نبوده اند نیز می توانند با ثبت نام در این سامانه الکترونیک، نسبت به ارائه درخواست عضویت اقدام کنند. همچنین برای سهولت کار و رفع اشکالات احتمالی شماره تماس نمایندگان ادارات کل و نمایندگان خانه های مطبوعات به تفکیک هر استان در سایت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پاسخگوی سئوالات احتمالی در این زمینه است.

لازم به ذکر است ثبت نام در این سایت برای شرکت در انتخابات هیات مدیره خانه های مطبوعات که اسفندماه سال جاری در سراسر کشور به طور همزمان و به صورت الکترونیک برگزار خواهد شد، الزامی است و متقاضیان باید نسبت به ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در سایت مذکور اقدام کنند.

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چندی پیش از برگزاری این انتخابات به صورت الکترونیک در اسفندماه سال جاری خبر داده بود.

کارشناسان معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره تماس های ( ٨۴٠٩۵١۴۵-٨۴٠٩۵١۴۶ -٨۴٠٩۵١۵٧) آماده پاسخگویی به سئوالات مخاطبان هستند.