تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ 25 شوال 1443 Thursday, 26 May , 2022
9

توضیحات معاون اجتماعی بهزیستی گیلان در مورد قتل اهورا

  • کد خبر : 22010
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۶
توضیحات معاون اجتماعی بهزیستی گیلان در مورد قتل اهورا

معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان در مورد قتل اهورا توضیح داد. به گزارش ایسنا، دکتر رضا جعفری،در خصوص قتل کودک ۲٫۵ رشتی که همه مردم استان و کشور را عزادار کرده است،گفت:طی گزارش واصله به خط ۱۲۳ مبنی بر یک مورد کودک آزاری در تاریخ ۲۲ مهرماه سالجاری توسط انتظامات بیمارستان پورسینا، در خصوص کودک ۲٫۵، […]

معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان در مورد قتل اهورا توضیح داد.

به گزارش ایسنا، دکتر رضا جعفری،در خصوص قتل کودک ۲٫۵ رشتی که همه مردم استان و کشور را عزادار کرده است،گفت:طی گزارش واصله به خط ۱۲۳ مبنی بر یک مورد کودک آزاری در تاریخ ۲۲ مهرماه سالجاری توسط انتظامات بیمارستان پورسینا، در خصوص کودک ۲٫۵، که به علت ضربه مغزی در کما است تیم اورژانس به این بیمارستان اعزام شد.

وی افزود:طی مصاحبه ای که با پزشک بخش ترومای بیمارستان پورسینا انجام گرفت نظر وی این بود که بعلت ضربه شدید مغزی، کودک دچار خونریزی مغزی شده؛ همچنین طی عکسبرداری که از بدن کودک انجام گرفت محرز شد که ریه کودک به علت نامعلومی به شدت آسیب دیده است .

جعفری ادامه داد:طی مصاحبه ای که با مادر کودک انجام شد، اظهار کرده است: زمان وقوع حادثه در منزل حضور نداشته است.

معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان با اشاره به مصاحبه ای که با ناپدری اهورا انجام شده است،گفت:بنا به اظهارات مجتبی قربانزاده ناپدری اهورا، کودک زمان رفتن به سرویس بهداشتی تعادل خود را از دست داده و محکم به زمین خورده و ضربه مغزی شده است.

وی تصریح کرد:ناپدری اهورا در خصوص ازدواج اول خود که منجر به طلاق شده و یک دختر ۲٫۵ ساله از آن ازدواج دارد که حضانتش با همسر اولش است.

جعفری در پاسخ به سوال کارشناس اورژانس اجتماعی در خصوص جدایی از همسر اول خود بیان کرد که علت جدایی به دلیل اعتیاد همسرش بوده است که بعد از شنیدن این اظهارات کارشناس تیم اورژانس اجتماعی سریعا به بخش ترومای بیمارستان پورسینا مراجعه و در خصوص وقوع تعرض جنسی از پزشک بیمارستان خواستار معاینه و آزمایشات مربوطه شد و در طی معاینه وقوع کودک ازاری جنسی تایید شد.متاسفانه بدلیل شدت و  عمق آسیب، اهورا پس از ساعاتی که در کما بود فوت می کند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان اضافه کرد:گزارش پرونده توسط کارشناس تیم اورژانس به حضور معاون دادستان دادسرای عمومی و انقلاب رشت ایفا می شود و وی گزارش مربوطه را به شعبه ۶ بازپرسی ارجاع؛ و توسط کارشناس، پرونده در اختیار شعبه ۶ بازپرسی قرار گرفت .

جعفری گفت:در ادامه پیگیری در راستای کسب اطلاع از سرانجام پرونده قضایی مورد کودک آزاری جسمی و جنسی در خصوص کودک ۲.۵ ساله اهورا قاسمی توسط کارشناسان اورژانس اجتماعی ۱۲۳ رشت صورت می پذیرد.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=22010
  • دیدگاه‌ها برای توضیحات معاون اجتماعی بهزیستی گیلان در مورد قتل اهورا بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.