تاریخ : دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹ 13 شعبان 1441 Monday, 6 April , 2020
0

تغییرات در گیلان نزدیک است ! / رضا احمدی سراوانی

  • کد خبر : 20350
  • ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰
تغییرات در گیلان نزدیک است !  / رضا احمدی سراوانی

دکتر حسن روحانی چند روزی پس از پیروزی چشمگیرش در انتخابات ریاست جمهوری طی یک سخنرانی از عدم حمایت کافی و لازم برخی مسئولان از عملکرد دولت در کارزار انتخاباتی گلایه کرد. امری که به تصمیم وی برای انجام تغییرات گسترده در کابینه و حتی در سطح مدیران استانی تعبیر شد . در پی این […]

دکتر حسن روحانی چند روزی پس از پیروزی چشمگیرش در انتخابات ریاست جمهوری طی یک سخنرانی از عدم حمایت کافی و لازم برخی مسئولان از عملکرد دولت در کارزار انتخاباتی گلایه کرد. امری که به تصمیم وی برای انجام تغییرات گسترده در کابینه و حتی در سطح مدیران استانی تعبیر شد .

در پی این سخنان بود که برخی از یاران نزدیک روحانی ,  انجام این تغییرات را حتمی دانستند. موضوعی که در استانها نیز انتظارات را برای تغییراتی در سطح مسئولان به ویژه استانداران افزایش داد

در این میان هر چند باید تا معرفی و آغاز به کار کابینه جدید دکتر روحانی صبر کرد اما بر اساس تمام پیش بینی ها ,  در دولت آینده شاهد تغییرات عمده ای نه تنها در سطح وزیران و مسئولان ارشد دولت که حتی در بسیاری از استانها خواهیم بود.

بر این اساس در یکی دو هفته اخیر گمانه زنی هایی در باره احتمال تغییراتی در گیلان میان رسانه ها مطرح شد و حتی از گزینه هایی نیز برای سکانداری مدیریت ارشد استان نام برده شد که از مهمترین آنها می توان به مهندس محسن باقری مدیر عامل اسبق مخابرات و تعاون گیلان در دولت اصلاحات و مدیر عامل کنونی اپراتور چهارم اشاره کرد.

هر چند دولت نخست روحانی کمترین جابجایی را در طول ۴ سال فعالیت خود داشته اما اکنون به نظر می رسد که رییس جمهوری دست به تغییری عمده در سطح مدیران ارشد دولت و البته استانداران خواهد زد تا چهره ای متفاوت از دولت آینده وی را شاهد باشیم. چهره هایی که با نظرات و برنامه های وی هماهنگ تر بوده و در اجرای آنها راسخ تر باشند.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=20350
  • دیدگاه‌ها برای تغییرات در گیلان نزدیک است ! / رضا احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.