IMG_20170830_133207

برگزاری اولین همایش مدیریت راهبردی کسب و کار در شهر رشت

۰۸ / ۰۶ / ۹۶
۲۱:۳۵

اولین همایش مدیریت راهبردی کسب و کار با حضور اساتید برجسته مدرسه عالی کسب و کار ماهان در سالن همایش های مخابرات استان برگزار گردید.
در این همایش کاربردی که با استقبال کم سابقه مدیران ارشد و میانی سازمان ها برگزار گردید بسیاری از مقامات ارشد استانی از جمله معاون فرمانداری رشت ، مدیرکل مخابرات استان ،مدیر کل پست استان گیلان ، معاون پارک و علم فناوری گیلان ، معاون سازمان گردشگری ، مدیرعامل بیمه ایران در استان، مدیر عامل بانک رفاه گیلان، ریاست انجمن صنفی بیمه استان حضور داشتند .
در ابتدای برنامه سرکار خانم سال افزون مدیر دفتر جذب مدرسه عالی کسب و کار ماهان در استان گیلان ضمن خوشامدگویی به مهمانان ، توضیحاتی در خصوص فعالیت ها و برنامه های آتی این دفتر ارائه نمودند .
مدیر جذب مدرسه عالی کسب و کار ماهان در استان گیلان با بیان اینکه مدرسه عالی کسب و کار ماهان یک فرصت عالی برای افزایش مهارت مدیران استان گیلان است اظهار داشت: این دوره ها از شهریور ماه در استان گیلان آغاز می شود.
خانوم سال افزون با اشاره به اینکه مدرسه عالی ماهان می تواند بستر را برای افزایش مهارت کسب و کار فراهم کند بیان داشت: اقتصاد رو به رشد نیازمند همراهی علم و دانش با مدیریت هدفمند است.
سپس جناب آقای تکریمی ، معاونت محترم پارک و علم و فناوری استان گیلان در سخنانی کوتاه به نقش تکنولوژی های نوین در توسعه کسب و کارها اشاره نمودند .
در ادامه همایش ، اقای دکتر دیاکو نوروزی از مدرسین دپارتمان بازاریابی مدرسه عالی کسب و کار ماهان در خصوص نقش شبکه های مجازی در ایجاد و توسعه کسب و کارها سخنان خود را ایراد نمودند . اشتباهاتی که کسب و کارها در نحوه بهره مندی از شبکه های اجتماعی دچار آن میشوند از نکات دیگری بود که در ایشان به آن پرداختند .
آقای دکتر یوسفی از اساتید برجسته دپارتمان استراتژیک مدرسه عالی کسب و کار ماهان با ارائه ۱۵ ویژگی مدیران برتر دنیا در خصوص مدیریت در کلاس جهانی مطالب خود را ارائه نمودند که با استقبال بی نظیر شرکت کنندگان در همایش مواجه گردید .
استاد نیما کیمیایی از مدرسین دپارتمان فروش مدرسه عالی کسب و کار ماهان نیز سخنان خود را با موضوع فروش در دوران اقتصاد سرد ارائه نمودند . ایشان با مشارکت حاضران به ارائه مصادیق واقعی پرداختند که بیش از ۲۰ سال از فعالیت آنها گذشته و در دوره های مختلف و با مدیریت مناسب توانسته اند بر موانعی چون رکود ، تورم در فضای رقابتی غلبه نمایند .
همچنین دکتر جمشیدی مدیر آموزش دفتر جذب گیلان با اشاره به اینکه دوره های کوتاه مدت و بلند مدت توسط مدرسه عالی کسب و کار برگزار می گردد بیان داشت: دور های MBA و DBA بر اساس مجوز اندیشه ماهان صورت می گیرد.
دکتر جمشیدی با بیان اینکه استراتژی مدرسه عالی کسب و کار ماهان کاهش فاصله بین مسایل تءوری و مهارتی است توضیح داد: یکی از شعارها و ستراتژی های اصلی مدرسه عالی کسب و کار جایگزنی مهارت بجای مدرک گرایی است.
دکتر جمشیدی با اشاره به اینکه در سال اخیر تعداد افراد دارای مدارک تحصیلی رو به افزایش است اظهار داشت: مدرسه عالی کسب و کار ماهان سعی در افزایش مهارت افراد مختلف برای افزایش توانایی آنها دارد.
علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های مهارتی و کاربردی MBA و DBA با شماره ۳۳۱۲۰۰۴۲ تماس و یا به نشانی سایت Guilan.mahanbs.com مراجعه فرمایند . این دوره ها از ۲۲ شهریور ماه شروع خواهد شد .