تاریخ : جمعه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۹ 10 شعبان 1441 Friday, 3 April , 2020
0

برخورد قاطع مراجع قضایی استان گیلان با هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال

  • کد خبر : 23757
  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۳
برخورد قاطع مراجع قضایی استان گیلان با هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال

رئیس‌کل دادگستری گیلان با بیان اینکه مراجع قضایی استان با افرادی که در چهارشنبه آخر سال نظم عمومی را برهم می‌زنند به طور جدی برخورد می‌کنند گفت: افرادی که در چهارشنبه سوری نظم عمومی را برهم زنند تا پایان تعطیلات نوروز بازداشت می‌شوند. به گزارش تسنیم، احمد سیاوش‌پور در نشست خبری در رشت با اشاره […]

رئیس‌کل دادگستری گیلان با بیان اینکه مراجع قضایی استان با افرادی که در چهارشنبه آخر سال نظم عمومی را برهم می‌زنند به طور جدی برخورد می‌کنند گفت: افرادی که در چهارشنبه سوری نظم عمومی را برهم زنند تا پایان تعطیلات نوروز بازداشت می‌شوند.
به گزارش تسنیم، احمد سیاوش‌پور در نشست خبری در رشت با اشاره به فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: مراجع قضایی استان گیلان با افرادی که در چهارشنبه آخر سال نظم عمومی را برهم می‌زنند به طور جدی برخورد می‌کنند.
رئیس‌کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه با برهم‌زنندگان نظم عمومی در چهارشنبه‌سوری با قاطعیت و بر اساس قانون برخورد می‌شود تصریح کرد: شادی، نشاط و تفریح به ویژه در ایام نوروز یک سنت است و هیچ‌کسی مخالف این مقوله نیست. وی با تاکید بر اینکه سوءاستفاده از این تفریحات و ایجاد رعب و وحشت در استان گیلان به هیچ عنوان قابل قبول نیست خاطرنشان کرد: در ایام پایانی سال به ویژه چهارشنبه آخر سال افرادی که قصد خدشه‌دار کردن امنیت را دارند به طور حتم با برخورد قانونی مواجه می‌شوند. رئیس‌کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه افرادی که در چهارشنبه پایان سال نظم عمومی را خدشه‌دار کنند تا پایان ایام نوروز توسط مراجع قضایی استان گیلان بازداشت می‌شوند تصریح کرد: این افراد تا پایان تعطیلات نوروز بازداشت شده و آزاد نمی‌شوند.
سیاوش‌پور با تاکید بر اینکه تمامی خودرو‌هایی که در چهارشنبه آخر سال اقدام به رفتارهای پر‌خطر کرده و نظم عمومی را برهم بزنند توقیف می‌شوند بیان کرد: مراجع قضایی استان گیلان با برهم زنندگان نظم عمومی در چهارشنبه‌سوری به طور قاطعانه برخورد می‌کند.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=23757
  • دیدگاه‌ها برای برخورد قاطع مراجع قضایی استان گیلان با هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.