تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱ 8 جماد أول 1444 Thursday, 1 December , 2022
8

با جان فرزندان مردم ایران بازی نکنید

  • کد خبر : 26157
  • ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۰:۲۶
با جان فرزندان مردم ایران بازی نکنید

دولتی می تواند محبوب مردم باشد که در مورد کارها و دستوراتی که می دهد تمهیداتی بیندیشد و دغدغه مردم را در مورد دستورهای حاکمیتی که می گیرد در نظر داشته باشد و تمهیدات لازم را در نظر بگیرد نه اینکه با اخذ تصمیمات خلق الساعه و بدون در نظر گرفتن سلامت و جان فرزندان […]

دولتی می تواند محبوب مردم باشد که در مورد کارها و دستوراتی که می دهد تمهیداتی بیندیشد و دغدغه مردم را در مورد دستورهای حاکمیتی که می گیرد در نظر داشته باشد و تمهیدات لازم را در نظر بگیرد نه اینکه با اخذ تصمیمات خلق الساعه و بدون در نظر گرفتن سلامت و جان فرزندان مردم در روزهایی که هنوز کرونا وجود دارد ، واکسیناسیون کودکان و نوجوانان انجام نشده دستوری اقدام به بازگشایی مدارس نماید.
طبق نامه های الکترونیکی تهدید آمیزی که مدیران مدارس برای اولیا دانش آموزان ارسال کرده اند عدم حضور کودکان و نوجوانان در مدرسه و غیبت را مشمول برخورد قانونی دانسته اند. تاکید کرده اند که در سامانه های آموزشی مانند شاد و … به هیچ عنوان تدریس آن لاین وجود نخواهد داشت!
نه تمهیدی برای سرویس مدارس در نظر گرفته شده و نه رعایت فاصله اجتماعی کودکان مدنظر است. می گویند کودکان باید ماسک بزنند. احتمالا می توانند آن همه کودک را تحت نظر بگیرند که حتمن ماسک تمام ساعت روی صورت شان باشد ! که نشدنی است .حتی این موضوع هم در نامه های مدیران مدارس دولتی ذکر شده است. مدارس دولتی شلوغ ، زیر ساخت های فرسوده و عدم واکسیناسیون وحشت به دل پدرها و مادر هایی انداخته که اجبار به فرستادن فرزندان به مدارس شده اند‌
آیا بهتر نبود که این سه ماه باقیمانده تا تعطیلی سال تحصیلی هم به صورت آنلاین برگزار می شد و تمرکز سریع فوری انقلابی بر واکسیناسیون این رده سنی صورت می گرفت و با تمهیدات لازم کودکان راهی مدرسه می شدند؟
مسلما بسیاری از والدین از فرستادن فرزندان به مدرسه امتناع می کنند چون قانون بد و ناکارآمد هیچ گاه توسط مردم رعایت نمی شود و این سبب افت تحصیلی و حتی رد شدن تحصیلی خیل عظیمی از فرزندان قشر متوسط و فقیر جامعه می شود که کودکان شان مجبورند در مدارس دولتی درس بخوانند و مانند نمایندگان مجلس و مسوولان توان پرداخت شهریه مدارس غیرانتفاعی را ندارند.
وظیفه نمایندگان مجلس که به این دغدغه مردم توجه کرده و جلو بحران بزرگ اپیدمی دوباره کرونا و افت تحصیلی کودکان را بگیرند. شما واکسیناسیون را کامل نکرده اید و مانند همیشه می خواهید به جای پاسخ و حل موضوع صورت مساله را پاک کنید. به عنوان یک روزنامه نگار اخطار می کنم که با جان فرزندان مردم ایران بازی نکنید.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=26157
  • نویسنده : سروش علیزاده
  • منبع : خزر
  • دیدگاه‌ها برای با جان فرزندان مردم ایران بازی نکنید بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.